Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen képnézegetőt ajánlotok...

Milyen képnézegetőt ajánlotok Androidra?

Figyelt kérdés
A QuickPic alkalmazást használom, de abbahagyták a fejlesztést, a funkciók is sorra nem működnek. Egy csomót próbáltam, ott már ki is esnek, hogy lapozok és nem tudok nagyítani, először nem csinál semmit lapozás után, csak másodszorra nagyít.
2019. máj. 12. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a beépített galériát használom, a célnak megfelel.
2019. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Google Fotók


De én a gyári "Galériával" is elégedett vagyok.

2019. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A QP 4.5.2. az utolsó verzió, ami az eredeti fejlesztő munkája, viszont újabb androidokon problémái vannak. Én egy régebbi 2.9.6-ost tettem fel nugátra, de csak képnézésre (törölni nem tud, megosztás megy), mert nagy pixelméretű anyagnál azt a megjelenítési gyorsaságot nem láttam még más apptól... Nézd meg az F-Stopot pl.
2019. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

A QuickPic-et javasoltam volna, de mint írjátok, bezárt a bazár és az utód nem az igazi, plusz disznó módon az új nem fogadja el az eredeti verziós vásárlásomat, újra meg kéne venni.

Egyelőre én is keresem a méltó utódot.

2019. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

A Quick Gallery néven utó QP klón most teszt alatt, egyelőre teszi a dolgát.

Az említett nagyítási gondot ennél nem észlelem, működik a videóknál az "open with", még a szerkesztésre is felkínál mindent, ami van a telón ilyen célra.

2019. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!