Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó egy iPhone?

Mire jó egy iPhone?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hallottam már arról, hogy az iPhone a legjobb telefon, és hasonlók (itt inkább az iPhone rajongók a nyertes válaszadók:) Szóval mire is a legjobb ez a készülék? Melyikek a legprofibb és legjobb funkciói? Mire szeretik a legjobban használni a profik? Persze telefonáláson kívül... :)

2019. máj. 18. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mobiltelefonos alkalmazásokat fejlesztek egy kanadai cégnél. Ez azt jelenti, hogy naponta ötszázszor mászok bele az iPhone-ok lelkébe, és ugyanígy egy rakat androidos készülékbe is.


Az egyetlen dolog, amit az iPhone javára lehet írni, hogy nagyon odafigyelnek az egységességre és a kompatibilitásra. Fejlesztői szempontból ez néha rémálom, mert ha valamit fel akarsz tenni az App Store-ba, az élő fába is beleköt az Apple, és képesek csúcsszezonban visszadobni az appodat, mert szerintük az egyik hibaüzenet nem elég barátságos vagy az ikon, amit kitettél, nem pont olyan, ahogy ők szokták.


Ettől eltekintve az iPhone csak egy okostelefon, se több, se kevesebb. Semmire sem a legjobb. Nincs rajta semmi olyasmi, amit ne tudna akármelyik kínai fostalicska androidos készülék is. És hogy mit használnak a profik? Nekem Google Pixel XL 2-esem van, és nagyon szeretem. Nem látnám értelmét, hogy egy iPhone-t vegyek helyette, mert azon kívül, hogy a duplájába kerül, semmi extrát nem tud. A barátnőm viszont a 3-as óta bele van buzulva az iPhone-ba, soha nem venne mást, és folyamatosan cserélgeti a legújabb modellre. Miért? Mert státusszimbólum, azért. Jól érzi magát, ha a Macbook mellé (szintén túlárazott szar) kicsaphatja az iPhone-t a kávézóban. Szóval ezt kapod a pénzedért, menő lehetsz. Vagyis hát legalábbis nem lógsz ki ott, ahol mindenki iPhone-nal villog.


Mondjuk androidosból nem mindegy, mit veszel, mert ahány gyártó, annyiféle kókányolást raknak bele, a Samsung konkrétan még a szabványokat is leszarja, de amíg a felhasználó tágra nyílt szemekkel nézheti a nagymamit a videochaten, addig kit érdekel. De ez a kérdés nem az Androidról szól, tehát hagyjuk is ezt.

2019. máj. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Google pixel xl 2? Egy bögre fos az a telefon, már ne haragudj! Az iphoneokat a stabilitása és a megbízhatósága miatt veszik meg. Én 4s óta iphonet használok, azaz 4s, 5s, 6s, X. Soha semmilyen hibája nem volt. Egyszer sem fagyott le, nem szaggatott, nem fosta össze magát, nem omlott össze stb és az adatbiztonsága 10/10-es. Mobilkereskedőként egyértelműen azt mondom, hogy a legkeresettebb telefon. Ami most még nagyon népszerű az a Huawei p20 pro. Egy apple készülék nem tud olyan jó képet csinálni, mint a p20 pro. Bámulatos. Az sw/hw stabilitása megyezik az appleével. A múlt héten azt vettem észre, hogy a p20pro face id-ét a kislányom feloldotta, ami lehet csak egy banális véletlen is. Az apple mellett szól még a megjelenés. Az okostelefonok között piacvezető és úttörő volt mindig. Hogy státusszimbólum lett? Igen! Hogy sokan csak “villogni” akarnak vele? Igen. Ettől még jelenleg az apple a piacvezető. Az igazat megvallva, ha a huawei így jön fölfelé (mint a talajvíz), akkor az apple hamarosan megnézheti magát és elveszítheti az évtizedes előnyét. Nekem az nem tetszik, hogy a hatos után elkezdték ész nélkül fosni a telefonokat.


A használatáról. Egész nap nyomom. Folyamatosan megy a duma. (Messenger, viber stb) Kereskedek rajta, marketplace, jófogás, vatera (sajnos épp nincs vatera app rá). Autóval vagy motorral jövök-megyek (waze). Este vele futok (endomondó). Igaz, este már az akkubanknott lapul a zsebemben, hogy biztosan kibírja. Zökkenőmentesen kommunikál az apple watch-al. Az akksi mondjuk lehetne jobb. Ettől függetlenül imádom. Stabil, megbízható készülék, gyakorlatilag a köldökzsinórja a digitális életemnek.

2019. máj. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Kedves olvasóink, Önök egy seggfájós applefag sorait olvasták. Ilyen lesz, aki iPhone-t használ.
2019. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen korrekt választ kaptam, köszönöm is. A további szép napot
2019. máj. 18. 07:00
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Jesszus de primitív vagy 1-es, és csodálkozol, hogy a csűrben érzed jobban magad.
2019. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone felhasználói felülete alapvetően kifinomultabb. Ez sokaknak többet ér, mint a nagyobb szabadság és testre szabhatóság.
2019. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!