Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom előfizetés, hűség (?...

Telekom előfizetés, hűség (? ) (Kérdés lent. )

Figyelt kérdés

Lassan lejár a 2 éves hűség, konkrétan 1 hét múlva. Párszor elmaradtam a számlákkal, mert munkahelyet váltottam. Ettől függetlenül mindent kifizettem, és nincs tartozásom.

Szeretném meghosszabítani a szerződésem és új telefont is hoznék ki. Ez lehetséges? Vagy a késések miatt elutasítanak majd?



2019. máj. 18. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
És ha telefonálnál az ügyfélszolgálatnak?
2019. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Személyesen fogok bemenni kedves első, csak szerettem volna tudni előre, hogy mire számíthatok.

Igazán válaszolhattál volna normálisan, ha már rászántad magad, hogy írsz, mondjuk az értékelésed mindent elárul :)

Ettől függetlenül várom az értelmes válaszokat! Köszönöm előre is :)

2019. máj. 18. 16:59
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

"csak szerettem volna tudni előre"

A telefonos ügyfélszolgálat már elmondta volna.

2019. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nyilván :)

Ha nem tudsz/ akarsz segíteni akkor miért írsz kommentet egyáltalán?

Attól még a kérdés ott van senki sem lett előrébb.. :)

2019. máj. 18. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Mitől van az, hogy ilyen specifikusan a szolgáltatól függő dolgokat is itt akarnak sokan megtudni? Egy ingyenes telefonhívás helyett?
2019. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ennek az okát nem tudom.

Azt igen, hogy én a jövőhét folyamán bemegyek, ahol nyilván minden kiderül. Telefonáltam is csak sokat kellett várni, 25 perc tartásnál meg is untam, mivel olyan fontosnak nem véltem. Mégis azért szerettem volna mások tapasztalatait hallani, gondoltam itt felteszem a kérdést.

2019. máj. 18. 19:11
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Itt nincs ügyfélszolgálat, hiába keresed.
2019. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem gyúrj még a szövegértésedre.
2019. máj. 18. 21:46
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%

Általában minden szolgáltatónál számít az, hogy határidőre minden számla ki van-e fizetve, ez a kedvezményeknél jelenik meg, amikor lejár a hűségidő, de ezt ott tudják csak megmondani pontosan, egyénre szabott.

Telekom meg ráadásul egy elég szemét cég. Apám fizette az előfizut sok évig folyamatosan, aztán rámiratta az előfizetést és ő kötött magának egy újat, ami eleve sokkal drágább volt, mert, hogy ugye már akkor megszűnt az előző előfizetése és nem jár neki kedvezmény. Aztán akart mobilt is, de közölték vele, hogy ja azt nem tudnak neki kedvezményesen adni, mert még nem telt le a hűségidő és az nem számít, hogy előtte már volt évekig előfizuja és persze csak 6 havi havidíj előleggel lehet elhozni. Ne már.....

2019. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy normálisan válaszoltál :)
2019. máj. 19. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!