Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom előfizetés, hűség (?...

Telekom előfizetés, hűség (? ) (Kérdés lent. )

Figyelt kérdés

Lassan lejár a 2 éves hűség, konkrétan 1 hét múlva. Párszor elmaradtam a számlákkal, mert munkahelyet váltottam. Ettől függetlenül mindent kifizettem, és nincs tartozásom.

Szeretném meghosszabítani a szerződésem és új telefont is hoznék ki. Ez lehetséges? Vagy a késések miatt elutasítanak majd?



2019. máj. 18. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál felszólítóleveleket, vagy smst, akkor simán. Ha kaptál, akkor meg attól függ, egyszerre hány havival késtél. Ha egynél többel egyszerre soha, akkor szerintem még az előleg nélküli hosszabbítás belefér. Ez alól csak a nagyon drága telefonok a kivételek és az iPhone telefonok, ahol mindig kérnek.
2019. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ! :)

Megérdeklődtem, és azt mondták nem probléma. Nekik mindegy, hogy elvoltam-e maradva vagy sem, a lényeg hogy jelenleg nincs tartozásom és semmilyen egyéb elmaradásom a cég felé.

2019. máj. 19. 15:42
 13/14 anonim ***** válasza:

"25 perc tartásnál meg is untam"

Miért hazudsz? Ha teljesen síkhülye vagy az AI-hoz akkor is bekapcsol 5-6 perc után

2019. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Te is az utolsók közt voltál a sorban mikor az észt osztották, ugye? Logikus gondolkodásról nem is beszélve. Hát sajnállak..


Gondolom még nem hívtad őket forgalmas időszakban. Szerencsére nem gyakori, de jó párszor megesett már, hogy sokáig kellett várni (igen, 20p vagy felette).

De minek is fárasztod magad a kérdéssel, rég nem aktuális..? :)

2019. jún. 4. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!