Elázott telefon?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés volt már. De van esély, hogy a telefonom életben maradjon? Csütörtökön munkában beleesett a wcbe. Nemtudtam hogy nem szabad bekapcsolni ilyenkor ezért még egy pár órát ment utána. Aztán kikapcsolt. Beleraktam légmentes zacskóba, rizs közé és 48 óráig ott hagytam. Most tökéletesen működik egyelőre.
2019. máj. 19. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Igen.

" Csütörtökön munkában beleesett a wcbe."

Erre senki nem kiváncsi.

2019. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

"Beleraktam légmentes zacskóba, rizs közé és 48 óráig ott hagytam. "

Ezzel garantáltad, hogy tovább rohadjon. Le kéne már jönni erről az ostoba rizses legendáról.

2019. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Most tökéletesen működik egyelőre."


Egyelőre...

De simán lehet, hogy már megindult a korrozió és pár hét múlva tönkremegy.

2019. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utólag már nem tudsz mit tenni, de legközelebb, illetve ha erre jár valaki, hátha hasznos lesz: ha beleesik a vízbe a telefon, akkor AZONNAL szét kell szedni, kiszedni az aksit, SIM kártyát is és minden szétszedhető részt, megtörölgetni és 24 órán keresztül száradni hagyni.

Hajszárítózni nem jó, mert befújhatja a vizet oda, ahol eddig még nem volt.

2019. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!