Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz velünk a Huawei...

Mi lesz velünk a Huawei telefonok nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


És ez csak az új telefonokat érinti majd, vagy már a felhasználóknál lévő telefonokon is megszűnik a frissítés, a Play áruház, a Google térkép, a Gmail, stb.?

És milyen telefont vegyek legközelebb, ha a Huawei a kedven márkám, plusz az okosórám is az?

Lehetséges, hogy saját operációs rendszerrel tovább gyártják majd, de a Google alkalmazások nélkül nem sokat fog érni. Szinte mindenki Chrome-ot és Gmail-t használ, navigációnál is az interaktív Google térkép a legjobb.

Mi lesz azzal a sok-sok millió emberrel, akik szeretik ezt a márkát? Hogyan tovább?



2019. máj. 20. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10: Azt meg lehet tiltani, hogy USA-ban Huawei telefont áruljanak. Azt is meg lehet tiltani, hogy USA hivatalnokok Huawei eszközöket használjanak. Azt is meg lehet oldani, hogy IMEI alapján a Huawei mobilokat ne engedje fel az USA egyik mobilhálózata sem. Az meg már nehogy az ő problémájuk legyen, ha egy Európai ember adatait hallgatják le a kínaiak!
2019. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Eddig sok mindent irtak már azt is hogy nem kap frissítést a telefon, és azt is hogy mégis a meglévő telefonokon megyen tovább minden.Ezekután annyi lessz hogy a tényleg nem lessz frissítés akkor elavult marad a telefonprogram és sebezhetővé is válik ha van rajta olyan dolgod a telón inkább azt ne azon tarsd mer be is törhetnek ezek után a telóba mer a védelem elavult.meg a programok előbb utobb használhatatlanok lesznek mint egy youtub kliens vagy egy facebook. És a Huawei meg annyit tesz ha továbbra is így marad hogy más operációs rendszert kap és azzal agyák el mondjuk a sajátjukal vagy leszerződnek egy másik céggel.
2019. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12: Saját oprendszerrel a kutyának se fog kelleni.

Gmail, térkép és az alap Google szolgáltatások nélkül semmit nem ér az egész.

2019. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem biztos az hogy nem kell saját op rendszerrel senkinek ez ugyan olyan hogy van egy windows os telefon senkit nem érdekel mondjuk nekem semmi bajom vele. Használtam kicsit nézelődtem benne és tetszett de nem az enyím volt és nekem nincs pénzem venni egy olyat. Lehet az embereket érdekli az uj rendszer és lehet jobbnak találják majd
2019. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!