Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Facebook Messenger-ből hogyan tudok egy embert kitörölni a keresőből?

Telefonon belépek a Messengerbe --> felül van a Keresés sáv --> ide belemegyek és azt látom, hogy 'Emberek'.

Innen szeretnék kitörölni valakit, hogy ne is lássam.

Hogyan tudom ezt megtenni?

Köszönöm!

máj. 21. 09:41  Privát üzenet  

A válaszok
Ez engem is érdekel. Egy csomó ember akikkel egyszer beszéltem most "ismerőseim" messengeren.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már elég sok lehetőséget kipróbáltam, de még mindig látom az adott embert.

"Hogyan tudom feltölteni a névjegyeimet a Messengerbe?

Amikor bekapcsolod a névjegyek feltöltését a Messengerben, az alkalmazás megkezdi a készülékeden tárolt névjegyek feltöltését. A névjegyek feltöltésének be- és kikapcsolása a Messenger alkalmazásban:

1. A Chatek lapon a bal felső sarokban koppints a profilképedre.

2.Koppints az Emberek lehetőségre.

3.A beállítás ki- vagy bekapcsolásához koppints a Névjegyek feltöltése pontra." --> Itt kikapcsoltam a feltöltést.

Az embert letiltottam, a beszélgetést töröltem, de még mindig látszik....

# 2/3Időpont máj. 21. 10:41 Privát üzenet
Töröltél ismerős közül?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 22. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ez az új messenger hang?
Csak nálam jelentkezett vagy másnál is ez a probléma?
Huawei Mate 10 Lite csak a szokásos alkalmazásokkal: Waze, Messenger, Whatsap. Mégis a felhasznált tárhely az alkalmazásoknak 37 Gb. Hol lehetnek azok a nagy fájlok, és hogy tudom letörölni?
A messenger csak elküldi az üzeneteimet, de nem kézbesíti. Mit tehetek?
Milyen Androidos telefont vennétek 20. 000 Ft-ig?
Ha valakinek be van állítva Facebookon, hogy csak az ismerősei írhatnak neki, és én teszem fel ráírok, akkor azt látja? Vagy csak nekem mutatja hogy elküldtem neki valamit?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!