Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy iPhone? Vélemények...

Huawei vagy iPhone? Véleményeket kérek

Figyelt kérdés
Annyiról van szó hogy semelyiket sem szeretem jobban/kevésbé és nem tudok dönteni köztük...jelenleg samsungom van de azt semmi esetre se szeretnék mégegyszer:)

2019. jún. 3. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Az uj huaweiek tudasban siman hozzak az iPhone szintjet. En azert valasztottam mar 6 eve az iphonet, mert utalom az android rendszert, csak az iossal boldogulok. Nekem most xR van, nagyon elegedett vagyok.
2019. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Iphone. Ez nem fog utánad kémkedni és ebbe legalább megbízhatsz.
2019. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Huawei ,csomó,vagy Samsung alma nem kell túlárazott .
2019. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Huawei,xaomi, vagy Samsung túlárazott alma nem kell.
2019. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Huawei a botrány okozta bizonytalan helyzet miatt nem ajánlatott, az iPhone meg túlárazott, és nagyon zárt rendszerű! Szerintem is inkább Samsung vagy Xiaomi, ezekkel jobban járnál! A Xiaomi ár-érték bajnok, de a Samsung-gal sem biztos, hogy szívnál! Pontosan milyen Samsungod van, ami miatt esetleg nem szeretnél mégegyszer? Csak mert ha a saját fejlesztésű Exynos processzor van benne, az hosszabb távon tényleg nem valami jó, de amelyikben Qualcomm processzor van, az bitang jó!
2019. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
iPhone , nekem nem kéne huawei akksi problémás telok
2019. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bp1985 ***** válasza:

nekem nem kéne huawei akksi problémás telok



Pont az Iphoneba vannak a legsz@rabb akksik... Ez nem jött be. Nekem a mate 20 pro majdnem 2 napot megy intenzív használat mellett. Egy alma estére simán lemerül...

2019. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

7. es nem érti meg hogy a huawei akksi problémás teló

nem attól lesz egy teló akksi problémás hogy kevesebb az üzemideje hanem hogy egyiknapról a másikra beszarnak

ismerősi körbe jópár huawei teló egyiknapról a másikra elkezdett szarakodni az akksija

bár magyarázhatom egy fogyatákosnak

2019. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8-as, használtál már egyáltalán hosszabb ideig Huawei-t, vagy csak a saját igazadat hajtod, és ezzel osztani akarod az észt?! Én már 4 éve használom ugyanazt a Huawei-t, minden nap több órán keresztül (most is arról írok!), és egyszer sem volt szervizben, még mindig ugyanaz a gyári akksi van benne, amivel anno megvettem! És nagyon jól bírja, semmi hiba vagy gyengeség, csupán maga a telefon elavultsága miatt érett meg az egész a cserére! (Huawei Ascend P7)
2019. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, és ha esetleg az összes ismerősöd ugyanonnét vette, akkor nem csodálom! Sajnos vannak olyan csaló megbízhatatlan webshopok, amik selejtes példányokat árulnak!
2019. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!