Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jön mindig mindenki az...

Miért jön mindig mindenki az iphoneokkal?

Figyelt kérdés

Sokan jönnek azzal hogy túlárazott szar, fos a kamerája, meg a célozgatások hogy ‘na iphoneos biztos’ stb. Egyrészt nem értem miért csak az iphonet kell felhozni, amikor a samsung se olcsó telefon, meg a huawei legújabbjai sem. Mindegyik túlárazott már. Komolyan nem értem, nem tudom miért kell olyan dolgot elítélni amit a kezünkbe sem fogtunk soha, csak a nevét tudjuk. Én sose néztem kinek milyen telefonja van, mindenki olyat vesz amit megengedhet magának. Akkor ezzel miért kell foglalkoznia embereknek akiknek nincs ilyenjük?:) Meg nint ha ez az egy márkájú telefon kerülne sokba egyedül..A szar a kamerája dologról meg azt mondom, hogy nekem meg személy szerint jobban tetszenek azok a képek amiket egy iphonenal készítettek, és nem samsunggal például.

Ti mit gondoltok, miért ítélik el és hozzák fel gúnyos példának valakik ennyire az iphonet?



2019. jún. 3. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még hogy az iPhone jobb videót vesz fel. Az iPhone X telóig bezárólag 96 kbps mono hangot vesznek fel. Brutálisan rossz a hangminőségük.

A Xr és Xs már sztereo.

2019. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

# 11

Az átlagembert nem az érdekli elsősorban, hogy a hang mono vagy sztereo, hanem hogy ne legyen zajos. A kép színei legyenek valósághűek, a mozgások folyamatosak. Az iOS inkább a felhasználói élményre koncentrál, az Android a számok világában él.

2019. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!