Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy Xiaomi Redmi 7?

SuperCsajszix3 kérdése:

Iphone SE vagy Xiaomi Redmi 7?

Figyelt kérdés

Melyik készüléket ajánlanátok jobban?

Jelenleg Xiaomi készülékem van egy régebbi tipusú.

Iphone egyetlen problémám hogy elvileg gyorsan merülnek és Xiaomi pedig nagyon sokáig bírja. Viszon most nagyon megtetszett a Iphone kinézete stb.. még sosem volt iphone készülékem.Nagy váltás lenne? Kb max 40-50 ezer forint értékben gondoltam, iphonet használtan venném ennyiért. Samsung vagy egyéb márkára nem is gondoltam, de ha esetleg valakinek van további tippje, bár nekem iphone jön be dizájnra, csak akkumulátorával nem vagyok megelégedve. Illetve melyik csinál jobb képet szerintetek? Várom a további tippeket! Köszönöm.



2019. jún. 9. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
SE
2019. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ha a méret nem számít akkor Redmi 7. Ha nagy telefont akarsz: Redmi 7. Ha androidot akarsz: Redmi 7. Ha kis méretű telefon kell:SE. Ha iOS kell: SE
2019. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem SE-m van, bár csak október óta van meg, de egyáltalán nem merül gyorsan, ha nem fut rajta egyszerre 500 dolog és/vagy nem nézel videókat. Utóbbi az, ami gyorsan leszívja, de egyébként simán kibír egy napot nekem, pedig a mobilnet kb mindig be van kapcsolva és Messengert szoktam használni meg Spotifyt.

A másik típusról nincs tapasztalatom, de az SE-vel nagyon meg vagyok elégedve. Ha nem zavar (vagy épp vadászol rá kifejezetten) a kis méret, szerintem korrekt választás. Ja és meglepően strapabíró, nincs rajta fólia és egy rakás leejtést túlélt eddig egy karcolás nélkül (persze vigyázz majd rá, mert ez szerencse kérdése is).

2019. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!