Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy android?

Iphone vagy android?

Figyelt kérdés

Ezek közül ki melyiket választaná?

[link]


2019. jún. 10. 13:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2019. jún. 10. 13:56
 2/12 A kérdező kommentje:
2019. jún. 10. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Iphone 8at választanám. De csak a szoftvere miatt.
2019. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Iphonet elvből nem vennek.
2019. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoftverben az iPhone jobb, hardverben a Samsung.
2019. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Akkor már inkább Galaxy s10e
2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kategória a 2.

Én a mérete miatt az iPhone 8-t választanám annak ellenére hogy az Androidot preferálom.

A jobb kameráról nem is beszélve, meg mégis csak egy felsőkategóriás telefon volt és jelentősen jobb az anyaghasználat, kijelző terén mint egy középkategóriás darab.

2019. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő van, és így sem tudok dönteni. Hol ezt használom, hol azt.
2019. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Iphone:

[link]

Samsung:

[link]


Szerintem a samsung többet tud

2019. jún. 10. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz többlet tudás alatt?

A kamerát nem lehet számokkal jellemezni, sokkal inkább gyakorlati képekkel.(persze lehet számokkal is, de abszolút nem mérvadó kettőt összevetni számok alapján)Jelenleg elmondható hogy a középkategóriás telefon még a 3-4 éves csúcstelo kameráinak szintjét sem hozzák.(más kérdés hogy N5X/S6/G4 trió óta lassú a fejlődés ilyen téren)

Szóval az iPhone 8 ebben mindenképpen jobb választás.

A kijelző az szubjektív, elmondható hogy minél nagyobb annál jobb tartalomfogyasztásra viszont veszíthet a hordozhatóságából.(zárójelben az is elmondható hogy ma már hiába kerül nagyobb kijelző kisebb házba, igazából méretben ugyan ott vagyunk)

A RAM mérete nem vethető össze, mivel 2 teljesen más OS van rajta ami más elven működik.

A tárhely érdekes téma, kinek mi elég.

Ha valakinek létszükséglet a bővíthetőség annak nincs sok választása, akinek kevésbé annak meg szerintem több mint elég a 64GB.

De ha te az A50-t látod jobbnak, vedd azt.

Ki tart vissza?

Csak ilyenkor felvetődik az bennem hogy minek van a kérdés feltéve, ha az ember nem fogadja el azt amit nem akar hallani válaszként így nincs sok értelme.

2019. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!