Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire ajánlott készülék a...

Mennyire ajánlott készülék a Samsung A70-es telefonja?

Figyelt kérdés

Az érdekel első sorban hogy ezen át kategóriában érdemes-e jelenleg másik telefon után nézni. Mint például a Xiaomi Mi 9 SE amit úgy láttam hogy ár/érték szinten nagyon hasonló esetleg van-e még ilyen kategóriás készülék amiben (esetleg bővítés hiányában) 128 GB belső tárhellyel rendelkezik, 6 GB RAM hajtja és azért prociban is egy erősebb középkategóriában foglal helyett. Kamera szempont az nekem annyira nem fontos főképpen mivel arra van eszközöm külön. (egy DSLR kamera)

A nyár folyamán szeretnék telefont cserélni így érdekel a vélemény.



2019. jún. 11. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ebbe az árba szinte a legjobb választás az A70
2019. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát ennyiért most fog megjelenni (holnap) a Xiaomi Mi 9T, ami az SE, és 9 között van erőben, és ha minden igaz az árazásuk is a kettő között lesz. Viszont teljes kijelzős, jóval nagyobb akkuval. Én egy Mi 9 felhasználó vagyok már 2 hete, egyébként egy nagyon jó mobil, de hiába a legújabb gyártási technológia, a 3300mAh akku ebben sem egy bajnok, és hasonló kategória az SE is.

Szerintem az A70, és a Mi 9 SE nem feltétlen egy kategória, főleg nem fizikai/kijelző méretben, azért mégis csak 6" vs 6,7", az nem kis különbség.


Tehát lényegében én még várnék pár napot, mert a 9T megjelenésével biztos még jobban lemennek az eddigi 9-es széria árai, bár már most is lehet kapni 110.000Ft-ért kínai raktárról Mi 9-et, illetve 80-ért SE-t.

2019. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemsokára készülök új telefont venni, és nálam is a Galaxy A70 a nyerő, önmagában is iszonyú szuper, ár-érték arányban pedig főleg meglepően olcsó! Szinte egy teljesen új típus, 1 hónapja van a piacon, és már akkor is 125 ezerről indult az ára, pedig akár 170 ezret is simán megérne, most pedig átlag 115 ezerbe kerül!

Jó, nálam például nagyon fontos a kamera, és ez "überszuper", + a többi: grafikus chip, ram, tárhely + bővíthetőség, akksi. És már csak hab a tortán, hogy 3 kártyafoglalata van, így nem kell kompromisszumot kötni, dual sim + microSD együtt! Kell ennél több? És mondom, ennyi pénzért már szinte gyanúsan olcsó is, mindenképp nagyon megéri, főleg ebben az árkategóriában az egyik legjobb!

2019. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Igen most jelenleg ez egyik legjobbnak néz ki.


#2 Jövő hónapban igénylem majd megvenni az új készüléket így akkor ebbe az időtartamba bele eshet ég az Mi 9T bár nekem a Li-Po 4500 mAh aksi is egy nagyon erős érv.


Végül is jelenleg a Xiaomi a top 5 mobil brand-be benne van már de a Mi 9 és az SE-ben is magát az aksit amit keveslek. Így lehet marad a Samsung A70 végül is.

Köszönöm a válaszoltak főleg mikor érezhetően némi szakértelemmel írnak választ.


#3 Igazából nincs gond a kamerával de őszintén mivel nagyon sokat fotózok profi DSLR géppel ezért nekem sokszor nagyon gyér a telefonos kamera minősége bár jelen esetben egyre kevesebbet panaszkodhat bárki a kamera fotózás terén is. Árban meg tényleg mind az Mi9 SE mind a Galaxy A70 van 110ezer Ft-ért már (ugye a 128 GB/6 GB-os ajánlatot nézve) így ezt nézve még Antutu-ban se ad sokkal több pontot az Mi 9 SE-nek így elgondolkodtató a Samsung ajánlata.

2019. jún. 11. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:

"Végül is jelenleg a Xiaomi a top 5 mobil brand"


Samsung meg a top 1-ső nem véletelenül..

2019. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

"Samsung meg a top 1-ső nem véletelenül.."


Annyi különbséggel, hogy a Samu több tíz évnyi előnyben van, ahhoz képest pár év, és loholhat a Xiaomi után.

2019. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"pár év, és loholhat a Xiaomi után."


Feltéve ha nem tiltja be ezt is a Donald :)

2019. jún. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen végül is nézhető úgy hogy az utóbbi pár évben lépett fel a Xiaomi a top 5-be főként mert a világ fele (Kínaiak) elsődleges telefon márkája lett és a világ ilyen "csóróbb" felében szívesen vásárolják az olcsóbb készüléket és még panasz se igazán szaporodott el a a Xiaomi termékeivel kapcsolatban.
2019. jún. 12. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Véletlenül pont tudok róla nyilatkozni mert ilyenem van.

Teljesen jó mobil. Bőven megéri az árát. Gyors, soha sem fagyott le. Már van rá 10-es android és frissítik a biztonsági csomagot is.

Amit viszont GYŰLÖLÖK BENN az a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó. Használhatatlan pontatlan és idegesítő. Csak 3 ujjlenyomatot enged. Parasztvakítás az egész. Egyedül ez hiányzik a korábbi Xiaomi-mból. Ott a hátlapi pöccre ment pillanatok alatt. Viszont ott meg más gondok voltak. (2 xiaomim volt korábban mindkettő szervizes lett egy éven beül. Ezért vettem most Samsungot.)

Összességében megvenném most is az A70-et.

2020. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!