Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom mit tegyek?

Beázott a telefonom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a telefonom (Xiaomi note 5) véletlenül bele esett a vízbe. Hamar ki mentettem meg töröltem stb., viszont magátol kikapcsolt. Tudom most száradni kéne hagyni, de honnan tudom hogy zárlatos? Egyszer vissza kapcsoltam ugymond kajlaságból és kiírja a mi logót ezután kikapcsolja magát.Ez még menthető vagy már zárlatos és KO.



2019. jún. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Tedd egy éjszakára egy tál rizsbe, de úgy hogy fedje be a telefont. Nekem bevált.
2019. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ilyenkor azonnal szét kell szedni, áramtalanítani és elvégezni a szükséges munkákat, mert minden késlekedés a totálkárhoz visz közelebb.

Rizses bohóckodás is.

Én legalábbis nem merném halogatni, mert túl sok szétrohadt elektronikát láttam már, amit ilyenkor az elektrolízis felgyorsít.

Addig azt sem lehet megmondani, hogy most milyen állapotban van.

Hogy valaki szerencsésen megúszta szétszedés nélkül, az nem jelent semmit, a te esetedre nézve.

2019. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A “rizses bohockódás” után, nekem még 5 évig tökéletesen működött a telefonom. Segítő szándékkal írtam, mert NEKEM bevált, így minősítést nem kértem senkitől sem.
2019. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

# 4

Igazad van, én nem segítő szándékkal adom át több évtizednyi szerviztapasztalataim, azaz nem akartam segíteni a kérdezőnek, hogy vigyázzon a rizses bohóckodással, azaz nem akartam megóvni a kérdezőt egy laikus kártékony tanácsától.

Nos egyet tehetsz, a hozzászólásomról legfeljebb nem veszel tudomást, de nekem meg nem tilthatod (szerencsére), hogy én mit írjak.

Világosan megírtam azt is, hogy egy eset nem jelent semmit, sokféle eset lehetséges.

Csak ezen az oldalon hány esetet olvashattál, hogy beázás után, szétrohadás után megjelent a kijelzőn a pixelcsík, ami csak a kijelző cseréjével javítható?

Így kell rizzsel bohóckodni...

Bárki kockáztathat a saját kárára, de másoknak hülyeséget tanácsolni nem etikus, finoman fogalmazva.

2019. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ja. Mert én azt írtam, hogy ezt kell tennie, és ez garantáltan segíteni fog minden más hülyeség. Tapasztalatot írtam le, ennyi. Én nem mondtam, hogy szakértő vagyok, és semmiféle utalást nem tettem arra sem, hogy megmondjam neked mit írj, a stílust kifogásoltam, mert bunkózást mellőzve is leírhattad volna a véleményed. Lehet, hogy ehhez értesz, én máshoz, és ennek fényében javaslom, hogy a szövegértést és értelmezést gyakorold még.
2019. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szirty ***** válasza:
0%

Ő ugyanezt kifogásolta más témában velem kapcsolatban.

Csak neki szabad.

2019. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

# 5

Annyit írtam, hogy rizses bohóckodás, amit nem is neked írtam, tulajdonképpen semmi közöd hozzá, úgyhogy ennyi.

Ez a véleményem és kész, gyerekes durcáskodásod és kötekedésed mellékes.

A másik troll is irreleváns, az meg képes folyékonyan hazudni, ha nem is direkt csinálja, csak agybajból kifolyólag.

2019. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
53%

Nem én írtam hogy baxakodsz!

Én csak megjegyeztem hogy neked ez qrvára nem szokott tetszeni amikor más csinálja veled :D


Van az úgy hogy a fagylalt visszanyal nem?

2019. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!