Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS szerintem beázott a...

SOS szerintem beázott a telefonom. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
iPhone 7esem van és mostanában azzal szórakoztam hogy víz alatt csinálok vele képeket.Eddig semmi probléma nem volt vele,de már a fejem verem a falba hogy,hogy csinálhattam ezt.Legutóbb tegnap délután volt vízben és szintén semmi probléma.Ma reggel is szépen működött éppen youtubeot néztem mikor egyszer csak semmilyen érintésre nem reagált.(ez olyan 20 perce volt) Azután természetesen újraindítottam és bekapcsol meg minden viszont nem reagál az érintésre.Na most gondolom ez egyből szerviz lesz.Ha valaki volt hasonló helyzetben ez az egész szervizes procedúra kb mennyi lesz?Vagy milyen eljárás lesz?

2019. jún. 17. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb vidd szervizbe és kérj ajánlatot.
2019. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló esetem. Bevittem az iStyleba, mondtam,hogy mi vele a probléma, ők elküldték a szervízbe és 3 munkanap alatt visszakaptam eredeti állapotába a telefonomat. Egyik ismerősöm nem hivatalos Apple Reseller szervízbe vitte, hanem kis GSM boltba. Azt mondta borzalmas volt a szolgáltatás és nem tudták kijavítani a problémát. Az én javítási költségeim olyan 50k körül voltak
2019. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavalyelőtt GSM-be is megcsinálták, GSM-je válogatja, nem feltétlen sz r egy GSM.
2019. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!