Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hibaüzenet? /...

Messenger hibaüzenet? / 'Váratlan hiba történt. Kérjük próbáld meg újra a bejelentkezést. ' /

Figyelt kérdés

Miért írja ki ezt a hibaüzenetet? én is bekerültem azok az emberek közé, akiknek felfüggesztették egy időre a fiókjukat, de ugye már visszakaptuk. Gépen betudok lépni, más telefonjáról betudok lépni. Gondoltam, megvárom amíg teljesen visszakapom a fiókot, de kíváncsi voltam és csináltam még egyet..viszont azon se enged be a messenger/facebook/instagram applikációkba. Ugyanaz a hibaüzenet mindenhol. Próbáltam újratelepíteni többször is, semmi.. időközben frissítettem a telefonomat(ez tudom, hogy nem számít sokat de leírtam) semmi..

Valakinek még hasonló? Vagy aki tudja mitévő legyek?



#Facebook #fiók #hibaüzenet #Messenger #messenger hibaüzenet #nem tudok belépni a messengerembe #felfüggesztett facebook
2019. jún. 24. 23:22
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Szintén ez a problémám, próbáltam a tiltott fiók emailjevel vagy teloszamaval ujat kesziteni de nem engedett, esetleg tiltott fiokot lehet törölni valahogy?

Más emailrol engedett regizni de viszont csak safaribol és gépről enged be, alkalmazáson belül nem! Segítsetek kérlek!! Tartok tőle még hogy ha képet rakok fel magamról akkor ezt is törlik.

2019. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Szintén ez a problémám, próbáltam a tiltott fiók emailjevel vagy teloszamaval ujat kesziteni de nem engedett, esetleg tiltott fiokot lehet törölni valahogy?

Más emailrol engedett regizni de viszont csak safaribol és gépről enged be, alkalmazáson belül nem! Segítsetek kérlek!! Tartok tőle még hogy ha képet rakok fel magamról akkor ezt is törlik.((IOS))

2019. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Csipásmacska válasza:

Leírom a megoldást! Nekem iphoneom van így csak azoknak tudok segíteni akiknek szintén iphonejuk van. Na szóval először is a képeidet mentsd át egy külön gépre itunes segítségével majd írd ki az összes telószámodat szintén egy külön gépre akár jegyzetbe ahova szeretnéd plusz az alkalmazásaid nevét is írd ki külön. Ezután kapcsold ki a biztonsági mentést. Beállítások->icloud->icloud biztonsági mentés kikapcsolása.Miután ez megvolt bemész szintén a beállításokba->általános->legörgedsz az aljára és alaphelyzetbe állítás majd itt arra mész, hogy Összes tartalom,beállítás törlése BIZTONSÁGI MENTÉS NÉLKÜL!!!!!!! Ha ez megvolt akkor amikor belépsz a telódba vannak lehetőségek, hogy visszaállítás itunesból vagy icloudból stb és van ott egy olyan, hogy Új iphoneként szeretnéd beállítani és arra mész rá. (magyarán szűz lesz a telód) Beállítás új iphonként után pedig szépen letöltöd az alkalmazásaidat és betudsz lépni majd mindenbe! Remélem tudtam segíteni elég részletesen leírtam de ha valakinek még így is magas akkor kérem keressen meg privát üzenetben.


Legyetek jók! :)

2019. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 SevoR válasza:
Úgyanez a probléma, iphone 6s , engem is tiltottak valamiért a facebook profilom akkor amikor a többségét is, beküldtem még a személyigazolványom a help centerbe, és még így se kaptam vissza a facebook accountom, és a instagramomat sem, nem enged bejelentkezni se messengerbe, se instagramba, se facebookba, csak safarin keresztül egy másik fiókba. Ilyenkor mit kéne tenni?
2020. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Sziasztok! nekem nem Iphone-om van, hanem andorid, de sikerukt (egyenlore) megoldanom:D atmenetileg egy tweaked appot kell leszedj pl.: (facebook wolf, messenger lite, stb) es itt be fog engedni (engem be engedett es gepen is tudom hasznalni) aztan addig tudod hasznalni amig nincs kedved atrakni a cuccaid gepre majd ujra rakni full a telod es vissza tenni mindent, remelem tudtam segiteni!:)) jaaa es en nekem ugy sikerult az egesz h torolni akartam a facebookom majd vissza feloldottam es aztan megvaltoztattam a jelszavam vagy 3x es kb ezutan mar ki irta hogy "not available temporary" valami " blablabla...na mindegy isy sok sikert nektek hozza! igy ezekben a karantenos idoszakokban legalabb a tarsalgast lehessen mar kenyelmesen csinalni ne a gep elott kelljen meg FB-zni is hehe, na szevasztoook:D
2021. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!