Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hibaüzenet? /...

Messenger hibaüzenet? / 'Váratlan hiba történt. Kérjük próbáld meg újra a bejelentkezést. ' /

Figyelt kérdés

Miért írja ki ezt a hibaüzenetet? én is bekerültem azok az emberek közé, akiknek felfüggesztették egy időre a fiókjukat, de ugye már visszakaptuk. Gépen betudok lépni, más telefonjáról betudok lépni. Gondoltam, megvárom amíg teljesen visszakapom a fiókot, de kíváncsi voltam és csináltam még egyet..viszont azon se enged be a messenger/facebook/instagram applikációkba. Ugyanaz a hibaüzenet mindenhol. Próbáltam újratelepíteni többször is, semmi.. időközben frissítettem a telefonomat(ez tudom, hogy nem számít sokat de leírtam) semmi..

Valakinek még hasonló? Vagy aki tudja mitévő legyek?



#Facebook #fiók #hibaüzenet #Messenger #messenger hibaüzenet #nem tudok belépni a messengerembe #felfüggesztett facebook
2019. jún. 24. 23:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én is azt hallottam, hogy IOS probléma🙃 (bár kitudja)

Amúgy én nem emiatt, hanem más okokból de én is újraraktam a telefonomat, hát nekem nem történt semmi, de azért jó tudni, hogy egy ‘majdnem megoldás’ volt😄😅

2019. júl. 3. 20:14
 12/25 A kérdező kommentje:

Ops, most nézem, hogy én ezt már beleírtam a questionba is, bocsi, régen volt már 🤣

Mondjuk nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem itt a snapchat igaz ha elvagytok valamerre több netet szív, de én már annyira hozzá szoktam, hogy néha megis feledkezem a messengerről/instáról :o

2019. júl. 3. 20:17
 13/25 BalintRamPage válasza:
Nem tudod, csak az a gáz, hogy Mon beszelgetni mindenki messengert használ, a Facebook lenyegeben lenyegtelen
2019. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Újra kell rakni az IOS-t sajnos... Nekem így működik, ha visszatöltitek a biztonsági mentést már megint nem fog... Catch-22 :D
2019. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Én is most telepítem újra,külön gépre lementem a képeim,kiírogattam a telefonszámokat...remélem ha bejelentkezek apple ID-vel akkor nem bannol ki :D mert akkor szerintem csinálhatom azt is újra,de majd írok hogy mi történt,és akkor más ne rakja újra feleslegesen :)
2019. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
naa helyzet?😅 en is most lettem kesz minden ilyesmivel de feleslegesen nem rakom ujra a telomat
2019. júl. 9. 00:01
 17/25 anonim válasza:
#15-dik vagyok: Újraraktam teljesen,viszont biztonsági mentés nélkül (gépre mentettem a képeket,telószámokat írd ki a biztonság kedvéért de szerintem az icloud miatt úgyis megmarad,ha be van állítva) és sikerült! Szóval akinek nem működik az rakja újra a telóját biztonsági mentés nélkül és működni fog újra. :)
2019. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Csipásmacska válasza:
15.dik Szuper, megcsinálom én is holnap! De ha megtennéd akkor részletesebben leírnád légyszives hogyan is kell ehhez nekikezdeni stb? Sajnos nem lehet neked privát üzit küldeni. Köszönöm előre is! :D
2019. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Helo

2db iPhonem van, ugyanaz az Apple Id van mindkettőn. A fő telefonomon, amit ezekre használok (fb,insta,messenger) csak az insta megy, a többi porgram nem. A másik teló is használtam régebben ezeket a programokaf, azokon minden fut most is. Ios 12.3.1 mindkét apple.

Próbáltam újra rakni és hiába, úgy sem működik. Már azon agyalok veszek másik telefont, de legszivesebben zuki bácsit rúgnám szájba vagy 10x. Egyébként, ha IMEI-t tiltottak természetesen feljelentést kell tenni, oktalan;anyagi kár ért; stb...

2019. júl. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
abban tud valaki segíteni, hogy lehet-e esetleg olyat csinálni, hogy nem a teljes adatállományt töltöm vissza, csak a képeket meg a telefonszámokat? ha teljes visszatöltést csinálok, már szar újra az összes program..
2019. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!