Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefonom az IOS...

Lefagyott a telefonom az IOS 13 beta verziójának telepítése közben. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Minden jól ment, elkezdtem feltelepíteni (ma éjszaka)

Viszont a legeslegvégén megállt, gondoltam magamban, hogy biztosan túl van terhelve a szerver, ráalszok majd mire felkelek, már le lesz töltve, hát ez nem így lett.

Jaa és már levettem a töltőről hát ha lemerül akkor minden rendben lesz.

I7 Plus ha ez számít valamit.


Előre köszönöm!



#iPhone #iOS13 #IOS13 BETA
2019. jún. 25. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol szidják és még béta! Miért kellett egyáltalán feltenni? Beta profile configuration fájlt feltetted előtte?
2019. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen fent van rajta, azóta kaptam egy olyan üzenetet, hogy menjek a support.apple.com/iphone/restore oldalra

kaptam utasításokat mit csináljak, de hát baszhatom mert a telefonomat nem tudom bekapcsolni mert mindig egy monitort rak elő és, hogy csatlakoztassam a gépre (rá van)

2019. jún. 25. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom még aktuális-e (gondolom nem, de azért leírom másoknak akik idetévednek.) Nekem is PONT ugyan ez volt, és majdnem szerviz lett belőle. Gondolom Windows 7-et vagy 8-at használsz. (nekem is itt volt a baj) Telepíts fel egy Windows 10 virtuális gépet, és próbáld meg ott. Ha nem megy akkor vidd el szervízbe...
2020. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!