Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szülők! Milyen drága telefont...

Szülők! Milyen drága telefont vennétek a 15 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Max pár tízezrest, mert felelőtlen, elhagyja, tönkreteszi. Vannak olcsó telefonok amik telefonálni és smsezni jók, meg böngésző és pár app, mint jegyzet, térkép, zenelejátszó fut rajta. Ez bőven elég.
2019. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
Nekem sincs drága telefonom(40e), szóval ehhez mérten max 20 ezer, és szigorúan feltöltőkártyás. Ha menőbbet, jobbat akar, majd dolgozik érte jövő nyáron.
2019. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Miért kell drága?

Amúgy xiaomi, könnyen kezelhető, elég népszerű a fiatalok körében és elérhető áru, tehát nem kell eret vágni ha elhagyja vagy megunja a fél millás telefont.

2019. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Maximum 30-40 ezres xiaomit vagy huaweit kapna, amivel tud netezni, e-mailezni, stb... Ha tönkreteszi, akkor valami olcsó víz- és ütésálló butatelefont kapna, amivel csak telefonálni és sms-ezni lehet.
2019. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Több faktor is van.


Az egyik, hogy mi nekem a drága, de alapvetően nem ez a legelső és legfontosabb szempontom ilyenkor. Ha valaki megbízható, és 15 évesen is képes vigyázni az értékeire minden körülmények között, simán kaphat értékesebb darabot, legalább nem megy szét egy év alatt.


Legyen biztonságos, akkor is rendelkezhessek felette, ha "őméltósága" elhagyja, legalább a rajta lévő adatokat lehessen megsemmisíteni :-)


Normálisan lehessen használni szülői felügyelet mellett is a privacy maximális tiszteletben tartásával, de mivel a felelősséget érte is én vállalom, így aztán kell ilyen funkció.

2019. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Pötyögős gombos telefont a gyereknek én azt mondom. Az én kölköm még a szemüvegét is elhagyta. Pedig nem lát anélkül olyan jól.
2019. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

De sok debil van itt!


Ne magatokból induljatok ki!

Egy gyerek sokkal jobban kihasználja mint ti,ha vigyáz rá akkor jöhetnek a drágább telók,de nem 70 ezres szaromit...

2020. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kb. 80 000 ért vennék neki max. De nem kapna ilyen szar 10 000 eset.
2020. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25-50K között már nagyon jókat lehet kapni, drágábbat sulibajáró gyereknek már csak azért sem éri meg venni mert 1 kilopják a zsebéből, 2 kirabolják
2020. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!