Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon aksival és sim kártya...

Telefon aksival és sim kártya nélkül leadhatok e félelem nélkül a szelektívbe anélkül, hogy valami adat rajta maradt volna?

Figyelt kérdés
Van egy régi nokia telefonom most cseréltem le mert hamar lemerült. Aksit kiszedem leadom az aksit külön. Telefont aksi nélkül. Lehet belőle valami bajom,hogy valamit adat rajta van az én mentett dolgaim közül ? Sim kártya kell nekem az új telefonba. Szelektívben majdcsak nem rakják újra,hogy megnézzék ? Újrahasznosítják egyből akkor az aksit és telefont ?
2019. jún. 25. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha régi, akkor elég, ha törölted a hívásnaplót, és a telefonra mentett számokat, illetve az sms-eket.


Persze, az a legjobb, ha előtte vízbe teszed, majd a fagyasztóba, megküldöd neki, majd kiszárítod és utána adod le...

2019. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

" Persze, az a legjobb, ha előtte vízbe teszed, majd a fagyasztóba, megküldöd neki, majd kiszárítod és utána adod le... "


Ezt szerintem többször is végre fogom hajtani ! Köszönöm a tanácsot.

2019. jún. 25. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Vehettél volna bele új akkut 1-2 ezer Ft-ért.
2019. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a víztől és a fagyasztástól könnyen lehet, hogy semmi baja nem lesz. Szerintem egyszerűen nyomj rá egy gyári visszaállítást és akkor minden adat törlődik rajta.

De ha biztosra akarsz menni, akkor égesd el.


Mondjuk nem hinném, hogy olyan fontos titkaid lennének, hogy bárki is próbálkozna a rajta tárolt adatok visszanyerésével.

2019. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mertem mert leejtettem és azóta nagyon hamar lemerült az aksi. Nem vagyok 100%-ig benne biztos,hogy a telefonnak nem lett baja. Amúgy igen :) Titkaim nem voltak. Semmi extra csak ne olvassa már el senki se az SMS-eket és a névjegyzéket.
2019. jún. 25. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, senki nem kíváncsi rá.

És még ha elolvasnak belőle bármit, akkor mi történik?

Semmi.

2019. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
régi kistelefon ez már. Pénzileg nem ér sokat főleg,hogy ha az aksi (is) rossz. Aksi nélkül meg eladhatatlan a telefon.
2019. jún. 26. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!