Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt okostelefon vásárlásk...

Használt okostelefon vásárláskor mire kell odafigyelni? Ez lesz az első!

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy ha akarnak úgy is átvernek
2019. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is ne legyen klón.Másodsorban ne legyen törött,minden gomb működjön.Iphone-nál még annyi,hogy az icloud zárra oda kell figyelni,amúgy mást nem tudok mondani,egy telefon bár mikor el tud romlani,akárhogy megnézed...
2019. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd le hogy mien telefon, mien állapotban mennyiért. Én eddig csak használtat vettem, és soha nem volt gond. Ezekre figyelj: nézd körbe van e törés, kopás vagy karc vagy leütés a telefonon (ha nem volt megemlítve a hirdetésben az gond). Próbáld ki a gombokat, hogy megfelelően működik e, próbáld ki az usb csatlakozót, 3,5mm-es jacket, hangszórót. Hívj fel valakit, hogy rendesen hall e (mikrofon és hogy le e van tiltva teszt). Próbáld ki a kamerát, lőjj 1-2 fotót és próbáld ki hogy rendesen megy e megnyitni az appokat. Remélem nem hagytam ki semmit, és tudtam segíteni.
2019. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ha van róla papír, hol vették, ki vette, mikor és egy imei számot ellenőrizni. Eddig 2 db használt iphone-t vettem 1 évesnél fiatalabbat. (Se, 8). Mindkét telefon szűz volt, gyári beállítások visszaállítása megtörtént mikor átvettem és az eladó megvárta, míg beállítottam, icloud fiók mindent. Ez pár percet igénybevehet, de megéri. Utána ki lehet próbálni minden funkciót. Képrenyőt hangszóró (mindkettő), mikrofon, kamera, gps, wifi, bluetooth ezeket. Esztetikai hibák valszeg lesznek rajta, a kijelző legyen sértetlen, meg persze ne legyen elrepedve a ház, mert az már rizikós. Esetleg akku állapotot elleneeőizni. Ha valami nem tetszik, akkor keress másikat. Eddig nem bántam meg egyiket sem.
2019. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, 2 vel ezelőtti vagyok. Fontos még hogy szedd össze az összes alkatrészt, vagyis tartozékot (töltő doboz), én eddig csak olyat vettem amihez van számla. Meg nem árt egy emay számot ellenőrizni, hogy nem e lopott. Ez minden, remélem tudtam segíteni.
2019. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat.
2019. júl. 4. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!