Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörtem a telefon kijelzőjét,...

Betörtem a telefon kijelzőjét, mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés

Biztosítás van rajta, de várni kell vele augusztus végéig, mert már tavaly is csináltattam.

A gáz, hogy mérgemben vágtam földhöz, meg korábban is leesett egyszer már, a kamerája, akkor tört szét.


Most egy bűn régit találtam itthon, nyomógombos. Nem keresi senki, mert rossz volt az akksija, azt találtam belőle egy korábbiból, ahhol nem kapcsol be a telo. Net nem jó rajta.


Amúgy is akarok új telót, mert ezt utálom, ki is néztem, részletre magam fizetném.


Este-reggel laptopon megnézem, amit akarok, nem hiányzik, én is meglepődtem. Csak előbb-utóbb rájönnek.


2019. júl. 14. 22:32
1 2
 11/11 anonim válasza:

Anyukadnak azt kene mondanod, hogy


“Anyu, betortem a telefon kijelzojet. Hogyan tortent kislanyom? Mergemben hozzavagtam a foldhoz.

2019. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!