Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi kell egy elektromos gitár...

Mi kell egy elektromos gitár üzemeltetéséhez, hogy lehessen rajta játszani?

Figyelt kérdés

Ha vennék csak a gitárt. Muszáj hozzá pl erősítő?


Vagy megoldható hogy számítógépre kötöm rá, mint pl egy midi billentyűzetet, esetleg fejhallgatós használathoz mi kell?


Röviden meglehet oldani hogy erősítő vásárlás nélkül is használható legyen, mint elektromos gitár? Max kábelekre költve.



2020. jan. 2. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Waff ***** válasza:
100%

Nem fontos erősítő/kombó. Tudsz úgy is ahogy írod, hangkártyával...de én ezt a szoftveres gitározást nem ajánlom.

Fejhallgatóval pl ez is egy megoldás lehet: [link]

Sima elemekkel működik, bedugod a gitárba és rácsatlakozol a füleseddel és kész.

2020. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem. Úgy gondoltam hogy idővel vennék azért erősítőt, vagy hasonlót. Csak hogy akkor megoldható hogy "ideiglenesen" mondjuk a géppel összekötöm. Mert hátha sokkal hamarabb találnék egy gitárt és addig ne csak álljon.

Amúgy ez a vox jónak tűnik.

Köszi a segítséget.


Ja és ha géppel kötném össze akkor elég ahhoz egy jack-jack kábel? Persze mm-t figyelembe véve, max átalakítózni.

2020. jan. 2. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Pc-hez kéne egy normális hangkártya, annyiért már kapsz használható kis digitális multieffektet, amit hifire, fülesre köthetsz, rádughatod a zenelejátszódat, és nem késik, viszont tud jól szólni, még ha nem is biztos, hogy koncerten felvenné a versenyt akár márkán belül, önmaga 100e körüli nagytesójával. Ha használtan kifogsz egy ilyen 100e+ multit annyiért, amennyit adnál is valamire, amit szeretni és használni is fogsz (kb soha nem adod el), akkor stílustól függően lehet, hogy az is jobb akár részben hitelből, mint gyötrődni az irodagépen, aztán kompromisszumosan venni valami kombót, ami jó, ha tetszetősen torzít... Biztos lesz, aki másképp látja, szívem szerint én is egy legendákkal teli pedalboardot meg pár bevettebb fej+láda összeállítást kívánnék neked már a kezdeti inspiráció megtolására, mivel az kb akkora úb+ minőségi ugrás a komoly digit. multihoz képest, mint PC után egy jó multi.
2020. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy olcsó kombót, amin van fejhallgató kimenet.
2020. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösd rá egy régi csöves rádióra, Pc hangszóróra bármi. Nekem egy hifi aux bemenetén ment egy ideig.
2020. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!