League of legends tippek? (Már nem vagyok kezdő)

Figyelt kérdés

Lvl116- os szintű vagyok, 5 éve játszok több különböző accountom volt de már nem használom öket, nah szóval Lux-ot Mainelek, esetenként adc nek Mf et viszem, mindkettő lvl7 csak bot lanen játszok akkor is a legtöbb esetben suppot,a wardolással tisztában vagyok, teamfightban azt is tudom hogy Lux inkább messziről támadjon és maradjon hátul(ezt olvastam) és onann dobálja a képpeségeit.

Silver IV (4 ben) vagyok és legalább silver I be vagy Goldba szeretnék kijutni, videósokat sokat néztem de ha valakinek lenne egypár tippje azt szivesen fogadom rankeden a leghosszabb győzelmi sorozatom 5 volt, 73 lpt összeis gyűjtöttem vele de abbol mar csak 0 van ugyanis 2 nap alatt lebuktam :((( valami tipp?

(Lány vagyok)



2020. jan. 6. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Akinek van kedve játszani irjon és megadjuk akkor a nevünk ^^
2020. jan. 6. 18:33
 2/6 Szalagkorlát16 válasza:

Játszhatunk bár én is supp main vagyok. :/

Az eredeti accom elveszett, így most 30 as vagyok, de régebben challengerek és diások ellen játszottam.

Azt javaslom hogyha ranked a téma hogy tanulj ki több karaktert egy lane re mondjuk support ra 3 at.

És mindenképp tanulj ki egy másik lane t is mondjuk jg t és arra is 3 karit.

Mivel rankedon szívás ha lefoglalják vagy tiltják. :/

Meg szükség esetén jó.

Meg szerintem ne menj még rá kérdezni amíg ezeket alaposan módszeresen ki nem tanultad, mert ha kitanultad akkor csak úgy robban fogsz és carryzni mindenkit. Csak tapasztalat. 😜 15/f írj privátban ha szeretnél játszani, megyek akár toppra is.

2020. jan. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szalagkorlát16 válasza:
Rankedezni**** automata szó javító. Bocsi a hibákért.
2020. jan. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17%

Szóval előszezonban gold1-ig jutottam, s9-ben pedig gold4-ig. Nem játszok jól, de azért egy-két dolgot tudok.


Szerintem tanulj be két lanet (ha support vagy, elég egy, mert akkor nem fog autofillelni). Ott legyen egy 2-3 fős champion poolod, amikkel nagyon jól tudsz játszani. Találd meg azt a szerepet ahol szívesen játszol, és tanuld ki.


Support role-hoz tippek:

Ha nem akarod a véletlenre bízni, hogy ki lesz az adc-d, keress társat és vele játssz.


Válassz olyan hőst (ha nagyobb a champ poolod), aki kiegészíti az adc hiányosságait. Példa:

Ezrealnek van sebzése, el is tud ugrani, azonban cc-je egyáltalán nincs. Ezért jó neki Leona/Thresh/Braum, mert ők egy helyen tudják tartani az ellenfelet (persze más is lehet jó, de mondjuk egy ezreal/sona nagyon rossz együtt).


Mivel neked nem kell farmolni, csak pokeolni az ellenfelet / a targoncás miniont megölni ha olyan hőssel vagy, használd ki az időd. Nézegesd a térképet, wardolj, pingelj ss-t ha más nem teszi (ha megnyomod a tab-ot, ott látszik, ki van a térképen és ki nem). Akkor menj be egy 2v2-be boton, ha meg vagy győződve róla, hogy a jungel és a mid nem fog lejönni. Vagy kérj segítséget a jungelestől, és vigyétek el a sárkányt.


A wardoláshoz annyit tennék, hogy önmagában a wardolás nem hasznos. Az információt használni is kell, ezért (mivel low eloban nem szokták), pingeld a csapattársaidat a helyzettől függően (ajánlom a pingek gyorsgombra tételét). Meg cseréld ki a sárga trinketet pirosra, és sárkány/herald/baron vagy gank előtt pucold ki az enemy wardjait. Vegyél ctrl wardokat is.


Meg ha valami nem megy, ne hagyd figyelmen kívül. Nézd vissza a meccset és írd fel a hibáid. Gyakorolj botok ellen/practice módban. Mobalytics oldalát ajánlanám rúnákhoz, meg statisztikák nézegetéséhez.


Ez így elsőre soknak tűnhet, ezért szerintem ne próbálj egyszerre minden hibádat kijavítani, inkább egyenként haladj.

2020. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Aki nemtud kijutni bármilyen hőssel silverből az minek rankedezik?

Gold felett ráérsz játék közben gondolkozni, vagy taktikázni.

Ez nem leszólás, csak egyszerű tanács.

Legfőbb érvem az hogy 5 év után sem jutottál ki az alap divízióból sem.

Ez van, valakinek jobban megy a játék valakinek nem. Ettől függetlenül még élvezheted, csak nem fogsz elérni komolyabb eredményeket.

Btw. A szint nem számít semmit, smurfolve lvl. 32-n plat 2-be vagyok úgyhogy ezt engedd el.

2020. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem jutottam ki eddig nagyobb divizioba mert nem igazán rankedeztem, ha igen akkor se nagyon sokat mert nem fértek a géphez mert a tesom játszott ( plat 2 es) már nincs itthon szoval az enyém a gêp , köszi a tippeket, ezeket eddig is alkalmaztam💕
2020. jan. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!