Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jobb medencén belüli hasrész...

Jobb medencén belüli hasrész folyamatosan kutymorog. Mi ez? Volt nektem már ilyen? Fontos

Figyelt kérdés

Sziasztok. Félek. Nagyon. Bármit eszek (elég pici esély van arra is hogy egyáltalán egyek) jobb oldalon van a medence csont és a tőle balra lévő 10 cm folyamatosan kutymorog. És rohadt zavaró érzés. Persze félek is. Amúgy szerdán megyek vérvételre mert sok a hányingerem is. Reggel felkelek hányinger. Este lefekszek hányinger. Már 3 hónapja. Nem tudom mi a bajom addig mentem el hogy anya mondta mostmár vérvétel. 13L

Kérlek segítsetek nagyon félek mivan ha nagy baj... 😢😭



2017. márc. 25. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok itt az önjelölt orvos, akik a neten szerzett infóból már Doktor House-nak képzelik magukat, úgy hogy inkább kérd ki egy igazi orvos véleményét, mielőtt még az egyik idióta itt gyomorrákot diagnosztizál.. Jobbulást!
2017. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alexander z cooper válasza:
Szerintem nem függ össze a rosszulléted a kutymorgással,miota az eszemet tudom kutymorog ugyanott nekem is hallhatóan folyton szinte. 43 vagyok nincs vele problémám max idegen helyen csöndben kicsit ciki lehet.
2017. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!