Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire rizikós használt...

Mennyire rizikós használt tv-t venni? (régebbi típus képcsöves)

Figyelt kérdés
Mindig is képcsöves tv-m volt mivel elromlott vennék egyet. Nem nagyon adok én a televíziózásra mert nem sok hasznos tv csatorna van ezért nem fizetek ki több száz ezret egy modernre. 1 hónapban 2-3-4 -szer felcsukom és kész . TV szerelő azt mondta ennek végleg annyi. 2-3 ezerért már kapni . Lehet ennek veszélye,hogy ha én megveszek egy ilyen tv-t ? Jófogáson láttam párat a közelemben aprópénzért kínálják. 2-3-4-5 ezrekért. Tartanom kell tőle,hogy felrobban e ? Vagy bármi baja lesz ?
2020. jan. 29. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fog felrobbanni, bármi baja lehet esetleg.

De manapság, illetve jó ideje, a maga kategóriájában kiváló képcsövesektől is megszabadulnak emberek, csak azért, mert elavult.

Tehát van rá esély, hogy nagyon jót is kifoghatsz, jelképes összegért. De ez amúgy sem fog csődbe vinni senkit szerintem. Ha nem válik be, veszel másikat.

Magam ellen is beszélek, mert javítok is ilyeneket.

Ja, nem mert már a szervizemből is kifogytak ezek. Ritka eset, hogy valaki még ragaszkodik az öreg bevált gépéhez.

2020. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem szemétkedés és lenézés miatt mondom, de nálunk vidéken van olyan hogy éves lomtalanítás és ilyenkor sokan teszünk,tesznek ki ilyeneket és rá szoktuk írni: Elvihető, működik. Próbálj ilyet keresni.
2020. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi tudom mi az a lomtalanítás,de én még nem találkoztam ilyennel ,hogy valaki ráírta volna,hogy mükszik. Tv-ket is ki szoktak rakni? Minden fajta kütyüket ? Hülyének nézne valaki,hogy ha képcsöves tv-t vinnék el ? Manapság szerintem egyre kevésbé fontos az,hogy kinek milyen a televíziója. Ki mennyire ér rá tévézni stb...
2020. jan. 29. 22:13
 4/4 anonim válasza:
Figyelj: Ha Neked megfelel és működik senkinek semmi köze hozzá mid van. Én is tettem már ki ilyet(sőt több használt műszaki cikket) és mindig kiírtam hogy jó. Mindig próbáltam még arra is vigyázni nehogy azt gondolják hogy leskelődünk, ilyenkor inkább távolabb tartózkodtunk és mással foglalkoztunk.
2020. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!