Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ingyen hol tudok beszerezni...

Ingyen hol tudok beszerezni működőképes tv-t, televíziót?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tv kell vagy televízió?
2020. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyen? Sehol.
2020. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebbi típusút sem ? Azt hallottam ismerőstől,hogy az emberek nagyon szabadulni akarnak tőle mert eladhatatlanok már. Jól jönne nekem 1 ilyen .
2020. ápr. 5. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg ingyenes oldal van a FB-kon, nézz körül.
2020. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Face csoportokban nezelodj.

Ahol lakom a helyi csoportban havi tobbszor is latok meghirdetve. Es nem csak tv-ket raknak ki.

2020. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na, én megmondom a tutit: Menj el egyszer lomtalanításba (bár most a járványhelyzet miatt felfüggesztették a lomtalanítást szerintem ősz körül indítják újra).

Én általában könyveket szoktam gyűjteni onnan és elképesztően sok könyvet dobnak ki, ugyanakkor rengeteg TV is szokott lenni. Érdemes körülnézni, rengeteg jó cuccot lehet találni.

2020. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!