Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri majd megvenni a Ps5-öt...

Megéri majd megvenni a Ps5-öt vagy gyűjtsek tovább egy jó pc-re?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Playstation 5-öt, de egy jó pc-re gyűjtök egy ideje. A Ps5-öt már megtudnám venni, mert arra van már elég, de a pc-hez még kéne kb 100 ezer forint. Melyiket lenne érdemes venni?

2020. szept. 18. 19:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
8%
Dikk azt a sok konzol huszart kiegek, ha van 182 ezred egy ps5-re es megvannak a periferiak, eger/bill/monitor akkor inkabb gyujts irj ram osszerakok neked olyan gepet console peasantok elsirjak magukat
2020. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
11# Jaja hiperszuper pcn majd tolhatod a gow 2, spiderman miles moralest, horizont 2,grand turismot és még a többi sony címről nem beszélve. XD Ja meg nem tudom milyen rtx vgat, procit, ramot kapsz ami a ps5 versenyez egy árban. De nem baj jó lesz neked pcn a fortike meg a codocska. XD
2020. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
63%
El kell ismerni, hogy a PC jobb, de sokkal nagyobb összeget kell rákölteni, hogy minden új címet elvigyen, míg egy konzol mondjuk 5-6 évig elvisz minden új dolgot kb 200k-ért.. Mindenki döntsön, hogy fejlesztgetni akar folyamat vagy max 5 évente akar
2020. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
17%
#12 te barom amiket cimeket felsoroltal jonnek PC-re is, istenem azt a zart elmeju konzolos fejedet te, xd-zos verpistike
2020. szept. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
14-es szerintem te vagy a zárt elméjű :D A sony ex játékoknak csak egy töredéke jelenik meg pc-re . Amúgy is . Aki szereti a god of wart . Majd vár 2-3-4 évet , hátha jön pc-re is ? Nem lehet ilyenekre alapozni . Szóval ne sértegess senkit , miközben te vagy a barom :D
2020. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Lehet szembemegyek pár konzolos véleményével, de akármennyire is olcsó, nem vennék konzolt, ha csak nincs rá feltétlen szükséged (streamelek, így én vettem ps4-et pár játék miatt, de a ps5-öt szerintem nem fogom megvenni).

A pc-t bármikor tudod fejleszteni, sokkal szabadabb, és ha kicsit többet áldozol rá, mint a ps5-re, akkor mind fps-ben, mind akár (RTX) grafikában is jobb lehet.

Persze a konzolok pedig halom minden másban jók, de nekem tervbe se jött a ps5.

2020. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha PS5-öt akarsz venni, akkor készülj fel rá, hogy legkorábban 2021 MÁRCIUSÁBAN van esélyed rá, de akkor is szerencse kérdése, talán 2021 őszére elérhető lesz...
2020. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!