Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik ipad a legjobb rajzolás...

Melyik ipad a legjobb rajzolásra, tervezésre?

Figyelt kérdés

Eddig végignéztem mindenfélét, de nem tudtam dönteni. Melyik válik be, és nem költöd rá a gatyád?

Rá tudnék szánni pénzt, csak tényleg néha így mutatják be, néha úgy a modelleket, ha rajzolnak.

Köszönöm szépen a tanácsokat!



2020. szept. 30. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi, hogy volt merszem a wacom-ot ajánlani az én hibám, nagyon sajnálom, remélem, akkor megelégszel egy ipad pro 11"-al, amit próbáltam 2020-as 128 gb-os. Nagyon ajánlom azt is, de én maradok a WACOM Cintiq mellett, mert ez az egyik legjobb, ami "rajzolásra, tervezésre?"-re is alkalmas. Happy dayből is remélem csak almásat iszol, de abból is a narancs a legjobb ^^
2020. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A procreate miatt akarok modellt, de a fajták közül nem tudtam választani. De mostmár tudom hol ne kérdezzek erre rá, pedig ezt hirdeti a gyakori...
2020. okt. 4. 13:14
 13/15 A kérdező kommentje:

refluxom van, szóval baracklé! Xd

Azért tettem fel a kérdést mert tisztában vagyok a wacommal de nem tudom kifizetni a kijelzőset.

Van már sima felületű gépi táblám, nem a legjobb, kicsi.

Samsung? Biztos? Nincs nyomásérzékelés, nincs dőlésszög.


Ennyi. Szerintem ennél egyértelműbb kérdést nem lehetett volna feltenni.

És nem értem miért kellene valaha megmagyaráznom, mit akarok megvásárolni, melyik márkát?

Azthittem ez nem arról szól.

2020. okt. 4. 13:17
 14/15 Fa_ember16 ***** válasza:
Na végre hogy megírtad hogy miért pont ipad.mert van benne nyomásérzékelés.amúgy meg most csak úgy mondom hogy a wavom egyáltalán nem drága,nem muszáj pont a képernyős,drágábbik változatát megvenned.de amúgy meg amit #11 is mondott. Ja,és #12,igen ezt hírdeti a gyakori,de az nem azt jelenti hogy mindenki fog rá válaszolni,ahogy te azt elképzelted.főleg nem úgy,hogyha mindenre flegmán írsz vissza,de hát te tudod hogy akarsz e normális válaszokat🤷‍♂️
2020. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, hogy válaszok, modelltípusok helyett arra kellett válaszolnom, hogy éppen miért akarok ilyet venni. Ez lett volna a legérdektelenebb része az egésznek. A képernyős rajzolás az álmom és az ipad arra képes.

Típusok közötti különbség.

2020. okt. 4. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!