Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlotok,...

Milyen fülhallgatót ajánlotok, ami párnán fekve is kényelmesen viselhető?

Figyelt kérdés
Az Apple Earpods fülhallgatóját használom már jópár éve, de hármat is sikerült tönkretennem. Most vagy veszek egy újabbat, vagy kipróbálok valami mást. Az egyetlen kritérium, hogy párnán oldalt fekvés közben ne nyomja a fülemet, ebben az Earpods nagyon jó, mivel nem lóg ki. Emellett a hangerőszabályzás nyilván jól jön, de nem elengedhetetlen. Mit ajánlanátok?

2021. ápr. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Soundmagic E80C + Comply foam earbuds


Ha vezetéknélküli kell, akkor passz.

2021. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
Ha bejött az Earpods, akkor airpods 2, csak le ne nyeld 😁
2021. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok. Próbáltam már sima és pro airpodsot, rettenetesen fostos hangja van. -40-50 körül már biztosan vannak jó Bluetooth fülesek is. A dizájn tényleg nagyon egyedi, de megfelelő gumi v szivacs haranggal megközelíthető.
2021. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a TWS füliket, nekem az van, igaz reggelre nekem valahogy mindig kiesik a fülemből, de nem nyomja a fülem.. Benyomódik kicsit, így arra a fülemre jobban megy a basszus olynakor, de nem elviselhetetlen :D
2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!