Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Ipad 8 (2020) mennyire...

Apple Ipad 8 (2020) mennyire jó tartalomfogyasztásra otthonra?

Figyelt kérdés

Youtube,tiktok,GTA, internet stb. játékok



Van melette egy winfos notebookom meg egy i11-em.



2021. máj. 15. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok hozzáértő tesztember, csak a saját benyomásaimat írom le laikusként. Nekem ilyenem van, első Apple termék amit vettem egy próbát megér alapon. Hát hasra nem estem tőle az biztos, de végülis a célnak megfelel. Kézbe véve kicsit olyan gagyi hatást kelt, látszik hogy nem ez a cég csúcsterméke, de azért vállalható minőség. Viszont vastag a keret a kijelző körül, ez eléggé lehúzza az összképet. A kijelző minősége közepes, nem túlszaturált, nem túl kontrasztos, semmi extra. Ne várd tőle egy oled vagy egy qled tévé képivilágát és felbontását mert azokhoz képest egy fos. Youtubozok vele főleg, arra jó. A hangminőség teljesen rendben van, drágább latopokat is megver ilyen téren. Ez tetszik benne leginkább. Vettem föl vele pár videót, ezek is inkább hangminősegben jók mint képminőségben. Fórumokat olvasgatni nem esik jól rajta, lassú lehet a képfrissítése, fárasztja a szemem a szöveg görgetése,nagyon zavaró. Dalszövegeket olvasgatok még róla gitározáshoz, arra jó, de erre a legolcsóbb tablet is jó lenne. Játszani nem szoktam rajta, nem érdekelnek a játékok. Összességében szerintem nem ér annyit amennyibe kerül, a márka kedvelőinek ajánlható inkább, nekik gondolom hogy a kezelése is azonnal egyértelmű, nekem az android után idegesítőnek és logikátlannak tűnt. Akartam átküldeni képeket bluetooth-al a Huawei telefonomról, nem sikerült valamiért. Ja, a gyakoris hozzászólásokat is telefonról írom mert az ipad billentyűzete nem igazán jön be. Amúgy ez egy kinti fizetésekhez képest olcsó termék, csak a márka körüli hájp miatt voltak talán túlzott elvárásaim. Mint mondtam a célnak megfelel csak senki ne úgy vegye meg hogy most valami csúcsszuper, különleges cuccot tarthat majd a kezében, mert nem az, csak egy sima átlagos tablet aminek egy megrágott alma van a hátlapjára nyomtatva.
2021. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es az megvan, hogy az iPad 8 a teljesen belépő modellje az Applenek? Pont azért ilyen, hogy ha valakinek ilyen minőség megfelelő neki akkor meg tudja venni olcsón. Az iPad 8 134ezer indul, a következő az iPad Air már 100ezerrel drágább.

2 generációval régebbi processzor, 3-4 évvel ezelőtti kijelző, nagyon ósdi kamera van benne és a régebben tök jó dizájnnak számító házba szerelték be. Ezért széles a keret... akkoriban ez volt az elfogadott! És még kényelmesebb is egy nagy táblát úgy tartani, hogy rá tudsz fogni az ujjaddal rendesen.

Ha neked ez nem tetszik, akkor miért vetted meg? :D Tipikus... veszel valamit és a gyártó a hülye. Nem, nem az Apple-t akarom védeni, csak a vásárlói mentalitást próbálom felfogni....

A kérdezőnek tökéletes lesz ez a tábla ha amúgy sem akar kamerázni vele csak tartalmat fogyasztani.

2021. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell,nekem teljesen megfelel,elég gyors,képminőség nekem teljesen jó, hang jó, nem kell félni hogy lefagy.
2021. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!