Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen okosórát ajánlanátok...

Milyen okosórát ajánlanátok iPhone telefonhoz?

Figyelt kérdés

iPhone 7 telefonom van.

Az órát futáshoz használnám. Jó lenne ha magyar menüje lenne.

Igazából nem szeretném ha nagyon drága lenne. Teljesen jó nekem az olcsóbb is csak olyan sok féle van, nem tudom melyik lenne a megfelelő.

Hátha tud segíteni olyan akinek szintén iPhone van, de nem Apple Watch van hozzá.



2021. jún. 21. 04:26
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Miband
2021. jún. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem iphone 11-em van, és egy honor band 5 órám. Egész jó hozzá az app, bár még lenne hova fejlődnie.

Viszont sokan a band 6-ot ajánlják, bár az árkülönbségen kívül nagyon sok különbség nincs a két termék között.

A band 5 is méri a pulzust, a véroxigén szintet, az alvást, illetve van edzés menüje amiben van kültéri/beltéri futás, kerékpározás, séta, gyaloglás, ellipszis, medence (úszás..) és egyéb.

Kb. 12 ezer ft volt, és lassan 2 hónapja használom.

Egy feltöltéssel pedig kb. egy hetet bír, és a feltöltési ideje az max 2-3 óra.

2021. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Csak app kell hozzá és úgy kapcsolódik az órához?

Mármint nem kell hozzá mobilnet/wifi?

2021. jún. 21. 07:23
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
egy használ Apple Watch is jó választás lehet
2021. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Bluetooth kell hozzá, de az sem feltétlenül. (pl. tegnap úsztam, beállítottam az órám, aztán mikor újra telefon közelben voltam, akkor frissítettem rá)
2021. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Apple Watch, a többi felejtős
2021. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!