Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi típusú hifim,amit...

Van egy régi típusú hifim,amit szeretnék és egy Samsung okos tv.Hogyan tudnám, megoldani,hogy a tv a hifin keresztül szóljon?A hifin ez a felirat áll:opticalCD digital out illetve piros fehér aux kábel helye.A tvn is optical out szerepel.

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De ugye sem a tévé, sem a "hifi" tipusát nem írod le, nehogy könnyen segíteni tudjunk neked, inkább találgassunk, mert úgy mindenkinek izgalmasabb, nem igaz?
2022. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon Kedves Okostojás ,hogy háromszor kellett át írjam a kérdésemet mert annyi információt írtam , hogy le kellett rövidíteni a ki írást.Mielőtt támadsz ,kérdezz és ne oszt az eszed
2022. márc. 6. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, hogy hányszor vagy képtelen leírni egy egyszerű kérdő mondatot. Teljesen irreleváns. Viszont nem tudom, feltűnt-e, hoyg a kérdés címe alatt még van egy mező, ahova több oldalnyi egyéb szöveget lehet írni. Ott például szépen elfért volna, hogy milyen tipusú tévéd meg egyebed van. És akkor nem nekünk kéne itt könyörögni, hogy add már meg - mert erre még mindig nem voltál képes.

Szóval nekem tulajdonképpen mindegy, ha nem kell segítség, akkor nem kell.

2022. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" le kellett rövidíteni a ki írást."

Ja, mert túl hosszú.

Segítek.

Kérdésed: "TV hangját hifire hogy küldjem?"

Megjegyzések: "Van egy ilyen tévém, és egy ilyen hifim, meg blablabla." Ebben a rublikában nem szól rád senki hogy már 3 napja csak írod és ideje lenne abbahagyni.


Háborgás helyett leírhattad volna valóban a típusokat. De ha nem, akkor nem. Nekem ennyi elég hogy meggyőzzön arról, itt nem a megoldás a fontos.

2022. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy optikai kábelt te zseni
2022. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként meg szívesen te bunkó
2022. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!