Megéri okostv-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Mire használható, miben jobb a hagyományos tv-nél? Megéri az árát??? Ha igen, akkor Samsungot vagy LG-t inkább??

2022. jún. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha pl szereted a youtube videókat nagy méretben nézni, akkor megérheti.
2022. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha elégedett vagy a régi tv funkcióival és nem vágysz okoskodó tv-re, akkor nem éri meg.

Amennyiben szobanövény életet élsz, lehet megéri vele feldobni egyhangú napjaidat, mert netezhetsz, filmet nézhetsz...egyéb marhaságok.

2022. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

1


De ha ráköti a laptopját-asztali gépét a régi nem okos tévére, ugyanott van+reklám blokkoló is ingyenes így;)

2022. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Lehet egyáltalán manapság még nem okos tv-t venni?
2022. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A legalsó kategóriában még előfordul
2022. jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés csupán az, hogy akarsz-e okostévét, illetve szükséged van-e rá, kihasználnád-e a funkcióit (azon funkcióit, amelyek idővel elévülnek, ha nem olyen veszel, amin lehet telepítgetni alkalmazásokat, felhasználói fiókot beállítani, stb.), vagy csak vennél valamit, ami többe kerül a trend miatt, ami kedvez a gyártóknak.

Az első okostévém azért vettem, mert volt rajta olyan lehetőség emi nekem kellet, mégpedig Skype-on videóhívás működött rajta, családi okokból praktikus volt. Nagyon jó volt, szerettük, külföldön élő csalédtagokkal kapcsolattartás, fullscreen élő videó, mindenki happy. 6 hónap után a szoftver azt írta ki hogy frissítsek, és nem ment többet. A tv gyártója azt mondta, hogy ez nem az ő dolga, a Skype-val voltak leszerződve, ők adták a szoftvert, betették a tévébe, ennyi. A Skype-al is felvettem a kapcsolatot, azt mondták hogy igen, valóban, az adott verziót kivezették bizonyos okok miatt. De mivel az adott tv modellbe csak ilyen egszeri megállapodás keretében kerül a szoftver, nincs módjuk ebbe belenyúlni. Magyarán így jártam. Ez egy LG készülék volt. Nem baj, mondta a család, marad ez a tv a másik szobába youtube, netflixre, netezésre kiváló. Ja a netezés se sokáig tartott, ott is jött ilyen üzenet hogy a böngésző nem támogatott.

Vettem egy Thomson tv-t, minden nagyon kól működött, kb egy évig. Ott is elavultak a dolgok, ezen is csak a youtube és a netlix maradt.

Ekkor a következő lépés a tv okosító volt, amit már azóta lecseréltem jobra. Ez mindent tud amiről azt szeretnénk hogy a tv-ben benne legyen, csak éppen külön doboz szolgáltatja, és föggetlen a tv-től. Ha akarom átviszem a másik szobába, vagy viszem a nyaraláshoz magammal, ha elromlik vagy szebre-jobbra vágyom, nem kell új tv-t venni miatta.

2022. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

6


Látod, jól ki van ez a dilizés találva...vesz az ember egy olcsó monitort és okosítót pár ezresből szinte--évekre:))

2022. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!