Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy pár B&W 606-ot, de...

Vettem egy pár B&W 606-ot, de nem kaptam hozzá kábelt. Reklamáljam meg vagy vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Összespóroltam a pénzt rájuk és megrendeltem őket. Ma jöttek meg, de nem tudom használni őket, mert nem volt hozzájuk kábel. A papírjai közt se találom, hogy lenne benne, szóval gondolom külön kell venni. De milyet? Mert van otthon 2,5 mm-es jack kábelem, de nem találom a hangfalon, hogy hova kéne bedugni. Fekete és piros csavar van csak rajta. A pc-mel szeretném használni. Alaplapján van jack, optikai kimenet is.

2022. okt. 7. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Így jártál...
2022. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondoltad, felrakod az asztalra ezt a két dögöt a monitor mellé?
2022. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az volt a terv, de így nem tudom mi lesz.
2022. okt. 7. 18:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Jobban megnézve nem is olyan nagyok. Kár értük.
2022. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy a f@szomba vesz valaki egy több százezer forintos hangfalpárt anélkül, hogy annak utánanézne, hogy passzív vagy aktív?


Barátom, te ezzel k*rvára befürödtél. Persze, hogy nem járt hozzá kábel, hiszen ez egy passzív hangfal, tehát egy sima, mezei rézkábelt dugsz bele, a pluszt a pirosba, a minuszt a feketébe. Ezt te nem fogod PC-ről meghajtani, mert egy PC jack-kimenete pár milliwatt teljesítményt tud leadni, ezekhez meg annak kb az ezerszerese kell.


Próbáld meg visszaküldeni, és vegyél egy AKTÍV hangszórópárt, azon kell, hogy legyen 3,5mm-es jack bemenet. Ha nem tudod visszaküldeni, akkor meg van két darab nagyon szép levélnehezéked vagy ajtókitámasztód, amíg legalább egy 50k-t félre nem tudsz rakni egy budget erősítőre.

2022. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 ezerért már kapsz jót. Mármint hangfalkábelt.

Az erősítőhöz egy kicsit még tegyél hozzá.

Vagy nézegessél vaterán, jófogáson, ott viszonylag vannak olcsón ilyenek olyan eladóktól, akik nyugaton lomiznak. Teljesen ép, kifogástalan készülékeket is kitesznek, csak azért meg már megunták, vagy nem lehet összekötni a legújabb 4K-s tévével. Vagy lépj be a facebookon valamelyik retro hifis csoportba, ott könnyen találsz egyszerűbb, de jó minőségű hifi erősítőt. Mivel neked nem kell semm phono bemenet, sem semmi extra, 20-30 ezer körül megúszhatod.


Ha neked rendelték a hangfalat, és személyesen rendelted, nem fogják visszavenni. Ahhoz ez túl drága, nem egy tucat PC hangszóró, amit ha visszaviszel, még aznap elviszi más.

2022. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy egy átlagos hi-fi erősítő kb. akkora, mint egy kisebb (SFF) számítógépház, és állítva elég hülyén néznek ki... Vannak jóval kisebbek is, de elég ritkák, olyat érdemes keresni a monitor mellé.
2022. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!