A JBL Partybox 310-en van mélynyomó?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

van valami olyasmi, másképp nem hallanád a tuctucot.

Más kérdés, hogy csak a tuctuc része érdekel, vagy a zene többi része is.

2022. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze a zene többi része is érdekel, csak kérdezem, mert tudom hogy van 2 közepsugárzó, 2 magas, csak nem tudom van-e még egy mélysugárzó/mélynyomó, vagy a középsugárzó elintézi.
2022. nov. 10. 17:05
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
minőségi zenehallgatáshoz egy tisztességes fadobozos sztereó hangfalak kellenek. De mivel BT is kell gondolom, ezért olyan erősítő kell, ami ismeri a BT-t. Márkából hangfal-erősítő terén Yamaha, Panasonic-ot ajánlom.
2022. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, de nem ez volt a kérdés
2022. nov. 10. 17:38
 5/16 Vortrex ***** válasza:
53%

A veréb fadobozos sztereó hangszórót ajánl egy Partybox 310 helyett, összecsinálom magam :DDD Nem azt mondom, hogy nem szólna jól, de még csak nem is ugyan arra valók.... Különben is, aki találkozott már előben JBL Partybox-szal az biztos, hogy nem beszélne le róla a hangzása miatt.


A hátulján van egy tenyérnyi lyuk, abból jön a basszus, de olyan erővel, hogy átrendezi a szekrényt, mindemellett nagyon tisztán is szól. Persze elsősorban a bulizós elektromos zenékre van hangolva, de kivétel nélkül minden zene gyönyörűen szól belőle. Telefonról equalizerrel vagy a tetején a mélykiemelés kikapcsolásával bele lehet nyúlni a hangszínébe is.

2022. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vortrex ***** válasza:
47%
A JBL Partybox egy baromi jó hangázú, baromi menő buligép, beépítve karaoke funkcióval, mikrofon kihangosítással, mini keverő pulttal, beépített hang és fényeffektekkel. A másik meg két hangszóró fadobozban :DDD Nem akarom leszólni, de azért nem egy kategóriát képviselnek
2022. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

legalább abban egyet értünk, hogy qrvára nem egy kategóriát képviselnek.

Egy jó hangszórónál nem kell SEMMIT piszkálni a hangszíneken, az EQ csak elbarmolja a természetes hangzást. Mindenkinek más az igényei, én szeretem ha egy tisztes Bass reflex házban van egy minősigű mély közép és egy normális magas, nem pedig csipogó.

Egy betűvel se mondtam, hogy nem jó az a partybox - de mint írtad, elektronikus zenére van kitalálva nem pedig élő zenére. Gondolj csak bele legtöbb koncerteken miért nem JBL-t használnak.


Persze aki életében csak bész búsztid kár mjúzik-ot hallott, annak felesleges sima sztereó hifit venni az tény.


1-3-as voltam.

[ Jah és ha tetszett a kommentem, ne feledd megnyomni a piros x-et :) ]

2022. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Hozzá lehet szokni a műbasszusos, túltolt hokihoz is, főleg ha egy évig raktad félre rá a tízóraipénzt...
2022. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kölcsönkértem ismerősömtől egy JBL-t, majd mindjárt összehasonlítom a saját Panasonic hifimmel, aztán majd kiderül melyik a jobb..
2022. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
2022. nov. 11. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!