A JBL Partybox 310-en van mélynyomó?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tehát itt egy rövid teszt:

JBL Charge 3: [link]


Panasonic SA-AK410 Hi-Fi: [link]


EQ egyiken sincs, csak amit gyárilag tud.

A zene amit használtam: [link]


Érezhető, hogy a JBL jó mélyet ad, te a magasabb hangok tompák.

Ellenben a hifinél a mély és a magas is jó.

2022. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Vortrex ***** válasza:
Nem tudom ezzel mit bizonyítasz. Szerintem egy percig nem kételkedett abban senki, hogy két külön hangszóró rendes erősítőről ne szólna jobban, mint egy hordozható hangdoboz.
2022. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

micsoda sznob kifinomult hallasu emberek vannak itt te jo eg :D mr fadoboz rulez, te miert vagy hulye? Nem ez volt a kerdes. Masreszt nem veletlen kerul egy himihumi bass reflex hanglada 15 ezerbe, hozza par tizezres hangszoro es heloszia, ja meg esetleg egy 10k-s erosito, egy partybox meg 230 ezerbe.


Egy partybox 310 2 napon at birja a bomboltetest akksirol kulso aram nelkul, dughatsz ra gitart meg 2 mikrofont is, bluetooth kepes, meg mittudjamen, es szol ugy mint egy szaros civicbe takolt “hangrendszer”. Nekem van egy ilyenem, de en a jbl boomboxommal is teljesen elegedett voltam. Akinek meg a zene minosege szamit, hogy mert az jobban ad le xy-t, es fikazza a jblt, es nem maga a zene szamit, az meg egy sznob hulye fasz.


En meg egy charge 3-on is elhallgatnam a JO zeneket, mert az a lenyeg, de van zsetonom ra akk meg miert ne razhatnam a rongyot es legyek raj hogy van partyboxom ? De en nem fikazok semmit, csak a gyoker embereket

2023. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült a lényeget kiragadnod a kommentekből.

Én elhiszem, hogy milyen jó a JBL, meg milyen megérős. Átlagos zenehallgatásra teljesen jó. Viszont már a JBL is egy “menci” márka lett, a sok tini direkt ilyet vesz, mert ez a menő, egy Sony vagy Panasonic nem menő.

Viszont te se láthattál még igazi hifi rendszert, ha a 20.000Ft-os préselt falemez kategóriánál vagy leragadva. Keress egy 2-3 utas rendszert, és hallgasd meg azt, garantálom, még az ablak is remegni fog. Tudom, mert 20éve lassan megvan egy hifi, ami nem 2 napot szólt egyfojtában, hanem rengeteget ment/megy, minden nap órákig be van kapcsolva, és semmi baja.

Mellesleg ha jól tudom a JBL egyik hangrendszerének sincs Hi-Fi (High Fidelity) minősítése - Vezetéknélkül nem is lenne egyszerű.


De mindegy, mindenkinek más az ízlése, neked a JBL tetszik, nekem a sztereó rendszer, ez van.

2023. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vortrex ***** válasza:
100%
Én csak azt tartom poénosnak, hogy feltesznek egy kérdést egy hordozható hangdobozról, és megkapja a világ összes érvét egy konnektorba dugós, külön erősítős sztereó rendszer mellett. Aggregátort meg vigyen magával
2023. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elég egy power station is, főleg hogy még téli horgászaton is a pálinka fogy gyorsabban, nem a kaja...
2023. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!