Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox-okról és PlayStation-ö...

Az Xbox-okról és PlayStation-ökről mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Szeretnék játszani, de a laptopom nem elég jó a játékokhoz.


Van egy nagy monitorom és arra gondoltam, hogy egy konzolt kötnék hozzá.

Van fejhallgatóm is.


Viszont nincs sok tapasztalatom az ilyenben. Melyik a jobb a kettő közül?

És utána ha játékot akarok rájuk tenni, akkor pl Steam-en letöltöm és kész? Vagy ez hogy működik?



2022. nov. 17. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden azon múlik, hogy 1. Mennyi pénzed van rá? 2. Mit akarsz játszani?

szerintem ha ennyire laikus vagy, hogy így teszel fel kérdést, hogy Mit érdemes róluk tudni, akkor keress egy (náladnál hozzáértőbb, ami valljuk be, nem nehéz) ismerőst, akiben megbízol, menj be egy MediaMarktba, és közöld az ottani értékesítővel azt, hogy te játszani akarsz, ennyi pénzed van, ajánljon termékeket, (nyilván az ár valamelyest mindenképp beszabályozza a lehetőségeket), és a többiben meg hallgass az ismerősödre...

Most vagdalózhatnék olyan kifejezésekkel, hogy FPS meg felbontás, hogy alacsonyabb FPS-en jobban elfuthat ugyanaz a játék egy (semmiképp nem irodai gyengeségű, de azért gyenge gépen), magas FPS-en meg csak erős hardveren, de felesleges... Keress hozzáértő barátot, ismerőst, vagy keress egy szakembert, akit fizess meg, hogy lehetőleg pártatlanul és ne a saját zsebét nézve segítsen!

2022. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
a másik meg, hogy semmiképp nem egy boltban néznék körül, hanem legalább 5-6 ban, így lenne egy képed arról is, hogy összességében mi, milyen ma a kínálat.
2022. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem fogok vásárolni, csak bérelni. Lehet 3 vagy 6 hónapra is bérelni ilyen konzolt ahol én lakok (külföld).


Ilyeneket látok:

PS5

Xbox Series X

Xbox Series S


Ezek közül valamelyik esetleg? Tegyük fel, hogy havidíj ezek között nem számít. Mi a különbség a két Xbox között?

2022. nov. 17. 11:44
 4/23 anonim válasza:
A XSX erősebb mint az XSS…. Valamiről le kell mondani pl magasabb képfrissítésről, vagy részletességről. Annyi hogy pl egy Xboxot tudsz használni pc alternatívaként is, ha esetleg nem szeretsz kontrollerrel játszani. Tudom a ps5 is tudja ezt…. De rengeteg játék nem támogatja azt a fajta megoldást csak a dual senset.
2022. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha bérled, akkor én többfélét is kipróbálnék attól függően, hogy mekkora összegre rúg a bérleti díj, aztán tartósan azt bérelném, amelyik nekem a legjobban bejön, meg amelyiknek a díja rendszeres havi kiadásként nekem belefér.

Amúgy lehet, hogy nem éri meg bérelni, mert ha években gondolkodsz, lehet bérlettel pár év alatt kifizeted az árát.

2022. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék többet kipróbálni, pont ezért tettem fel a kérdést.


Lehet 3 vagy 6 hónapra is bérelni. Nyilván a 3-hónaposra magasabb a havidíj.

Nem tudok most vásárolni, mert nincs elég pénzem. Jövő tavasztól sokkal több pénzem lesz, majd akkor veszek. (Bonyolult miért, ne kérdezd.)


Addig melyiket béreljem ki? Mik a fontosabb különbségek dióhéjban?

És ha játékot veszek hozzá, az letöltődik rá wifi-n keresztül?

2022. nov. 17. 14:23
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
drágák, készlethiány van, drága a játék is rá és az asszony leb...sz ha veszel magadnak titokban.
2022. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

7: Na ez az, amihez nekem, neked meg bárkinek a kérdezőn és az ő közvetlen családján kívül a világon semmi köze...


Amúgy igen, ilyesmit nem nagyon lehet titkolni, hacsak nem milliós fizetésed van, vagy euróban kapod és amúgy is nagylábon éltek...

Magam is ismertem olyan házaspárt, akiknél már kirepültek a gyerekek, a kettejük nyugdíja forintban már milliós összeg volt (ráadásul euróban kapták - azért a múlt idő, mert 2 hete a házaspár még utóljára itt maradt tagja, a férfi is meghalt, a nő pedig már 10 éve halott - ami ugye a forint romlásával forintban mindig egyre több és több összeget jelent, illetve az ő esetükben már csak jelentett), na ők megengedhettek maguknak ilyen kiadásokat havi tutifix 5000 eurós alanyi jogon járó németországi nyugdíj mellett, de átlagember átlag magyar bérrel tuti nem.


Ehhez viszont nekünk már az égadta világon semmi, de semmi közünk nincs.

2022. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Azért nem tudok most venni, mert táppénzen vagyok és maradok még hónapokig egy műtét miatt.


Ha visszamegyek dolgozni sokkal több pénzem lesz, akkor szeretnék venni.


Nem találom olyan viccesnek mint ti.


És nincs asszony vagy ilyesmi se. Meleg vagyok, de szingli.

2022. nov. 17. 15:26
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

8-as hú de savanya életed lehet :D

Leb..xol, hogy semmi közöm a másik dolgaihoz, de te a szomszéd kocsijának alvázszámát is fejből le tudod ide írni. :DDDD

Nem azért írtam, mert érdekel a kérdező pénztárcája, vagy életének bármely aspektusa. Megkérdezte mit kell tudni a konzolokról én pedig válaszoltam rá. Erre jössz te és belepofázol és magyarázol itt a hullákról. Na ez az ami senkit n nem érdekel!


Visszatérve a konzolokra:

tényleg rohadt drágák. Volt PS4 Prom annak idején és hát jóval olcsóbban hozzá lehetett akkor jutni - és lehetett is kapni. De sajnos a játékok akkor is már rohadt drágák voltak. A steam nem érhető el ezekre a gépekre.

Én eladtam a konzolt és vettem inkább egy combosabb PC-t és egy combosabb videókártyát. Ezen legalább működik minden is. A konzolon például hihetetlen gáz volt a böngésző...

De tudod mit? Halgass 8-as Savanyú Jóskára és menj el németbe dolgozni, aztán mire megdöglesz, addigra vehetsz pléhsztésünt és dupla sírhelyet a farkasrétiben!

2022. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!