Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox-okról és PlayStation-ö...

Az Xbox-okról és PlayStation-ökről mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Szeretnék játszani, de a laptopom nem elég jó a játékokhoz.


Van egy nagy monitorom és arra gondoltam, hogy egy konzolt kötnék hozzá.

Van fejhallgatóm is.


Viszont nincs sok tapasztalatom az ilyenben. Melyik a jobb a kettő közül?

És utána ha játékot akarok rájuk tenni, akkor pl Steam-en letöltöm és kész? Vagy ez hogy működik?



2022. nov. 17. 10:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a PS kirukkolt-e hasonló szolgáltatással mint Xboxnál a Gamepass, amiben nálunk havi 3000Ft-ért többszéz játékkal lehet játszani, nemritkán a legújabbakkal. Egy ilyen bérelt konzolnál szerintem a legjobb megoldás, mert nem kell megvenni a nagyondrága játékokat.
2022. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

És ez a GamePass bármelyik Xbox-on (az említett kettő közül) működne?


A monitorhoz kellene akkor csak hozzákötnöm? (Plusz wifi)

2022. nov. 17. 17:04
 13/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lepontozol, de akkor viszont én nem most tenném fel a kérdésedet karácsony előtt 1 hónappal és egy héttel (amikor lassan ráfordul minden üzlet a karácsonyi hajrára, és mindent is árulnak és mindent is meg lehet venni - hajrá fogyasztói társadalom), hanem akkor, amikor visszamész dolgozni.

Ugyanis nem a mostani árak és nem is a mostani árukínálati paletta lesznek a relevánsak, hanem majd az akkoriak, amikor vásárolni akarsz.

2022. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

De most a bérlés érdekelne és azon belül, hogy melyiket béreljem ki.


Itthon unatkozom sokat, kéne valami játék addig is.

2022. nov. 17. 17:10
 15/23 anonim ***** válasza:
#12 Persze működne. Kell hozzá csinálnod egy Microsoft fiókot, azzal belejentkezve pedig bármelyik konzolon használhatod az előfizetésed.
2022. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
hangszóró van a monitorban?
2022. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Fülhallgatóm van.
2022. nov. 17. 21:27
 18/23 anonim ***** válasza:
Én lehetőséget kérnék a helyszíni kipróbálásra, vagy ha az nem megy, kölcsönzési lehetőséget keresnék, akár baráttól.
2022. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha magas teljesítményen akarsz játszani, akkor Xbox Series X, ha közepes teljesítmény, akkor Xbox Series S.

Ilyen egyszerű.

2022. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
fél évnyi bérleti díj nem drágább mint maga a konzol?
2022. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!