Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy új készülék,pl TV vásárlás...

Egy új készülék,pl TV vásárlásánál a karton dobozt érdemes egy ideig tartogatni,vagy mehet a szelektív gyűjtőbe?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
En megszoktam. Egyszerubb abba visszavinni vagy elvitetni. Ha szallitasnal serul, lehet bukta a gari
2022. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nincs helyem tartogatni. Soha semminek nem tartom meg a dobozat, eddig baj se volt belole.

Volt mar, hogy javitasra vittem tv-t, becsomagoltam mashogy. Nem serult.

2022. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Azon kívül hogy belerakhatod ha javítani kell vinni, nincs jelentősége és nem kell őrizni, senki nem kéri.
2022. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Miben viszed szervizbe utána, hogyan adod el? Doboz nélkül a használt árának a felét sem éri!
2022. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Hat en speciel doboz nelkul adtam el :D

A doboz mit dob az erteken?


De ha az embernek egyszeruen nincs hol tarolnia a dobozt, akkor verje foldhoz magat vagy mi? Vagy inkabb semmit ne vegyen, mert ha nincs meg a doboza, akkor szart se er? 😆

Na ne mar!

2022. nov. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A dobozt lappá lehet hajtogatni és utána semmi helyet nem foglal. Nagy értékű termékeknél értéknövelő, ha megvan az eredeti doboza (és papírjai).
2022. nov. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez igaz, a falnak lehetne tamasztani, de en nem akarom nezegetni, koszi. Eldugni nem tudom.

30 negyzetmeteres lakasban elek, beepitett szekrenyem van a plafonig, tehat se mogotte, se felette nem fer a doboz. A szekrenybe se tudom elrakni, a polcok miatt.

Nezegetni nem fogom. Esetleg a foldre letehetnem es lepkedhetnek rajta, szonyeg helyett, ennyi marad. De akkor meg hamar tonkre megy, tehat igy is, ugy is ki kell dobni.

De te nagyon tudod, masnak mi fer el 😂

Amugy nem baj persze, hogy mashogy gondolkozunk, csak ezeket a kijelenteseket nem szeretem, hogy hat de ez igy van.

Mert nem, nem biztos, hogy ugy van, ahogy mondod 🙂

2022. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne bántsátok a 4-est, kellenek az ilyen balekok akik megveszik az elektronikai termékeket dupla áron, csak mert bele van csomagolva kartonpapírba 🤣


Oké lapra szereled a dobozt, és mit csinálsz a sok EPS (hungarocell) bélésekkel? Hmm?

Mert azt ugye vágod, hogy a bélés nélkül szart sem ér a kartondobozod lapra szerelve, ha szállításról van szó.

Az EPS meg térfogatra iszonyat mennyiséget foglal.

A múlt héten vettem egy fagyasztószekrényt, kicsomagolás után egy 200!!! ismétlem kétszáz literes kukás zsák megtelt apróra tördelt EPS darabokkal.

Tudod ki fogja őrizgetni a szelektív szemetet éveken keresztül.

2022. nov. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
ėn nekem van helyem és néha szükségem is van karton dobozra igy ėn felviszem padlåsra azt kész.
2022. nov. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabesz147 ***** válasza:
Max. 3 napig, amíg cserét kérhetsz, hiba esetén.
2022. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!