Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri venni egy BluRay írót?

Megéri venni egy BluRay írót?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat VHS-eztem, aztán ratertem a DVD-re, van is egy merevlemezes DVD felvevőm, de most mivel Androidos smart boxom van, ami T-Home-os, így mivel azon nincsen Scart így nem tudok felvenni. Tulajdonképpen megpróbáltam összeszekötni jack-scart vezetékkel, de csak hang van és kép nincs, mivel nem tudja a Scart a nagy felbontást. Vettem egy átalakítót, de nem működött. HDMI kimenettel rendelkező DVD felvevőt kellene beszereznem, BluRay írót, vagy pedig HDMI digitalizálót?

2023. febr. 13. 12:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nincs hát.

Na de akkor lehet, hogy tényleg egy ilyen digitalizálót kéne vegyek.

De még a merevlemez is játszik vagy még egy nagy kapacitású pendrive.

2023. febr. 13. 20:07
 12/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha felvetted a műsort számítógépre, akkor azt ki tudod írni blu ray lemezre.
2023. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Vagy még egy ötlet, ha kis felbontásban veszem fel és átkonvertálom AVI-be, aztán átveszem egy pendrive-ra, akkor el is tudna elvileg indulni egy olyan DVD lejátszón, aminek van USB portja, ez általában szokott működni.

Ez szintén tapasztalat, mert már így másoltam filmet.

2023. febr. 13. 20:29
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha átkonvertálod akkor ráfér DVD lemezre is.
2023. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az is igaz.

Van nekem egy Orion márkájú DVD lejátszóm elég régóta már nem használtam, mivel felvevőt használok, és a DVD lejátszón van USB port, az használtam pendrive lejátszására, így másoltam VHS-re is filmeket, összekötöttem a videómagnóval.

El tudna elvileg indítani OBS-ből digitalizált videofájlt is, csak azt konvertálni kell AVI-ba, mivel nem játsza le az MP4-et vagy MKV-t, illetve le kell butítani a felbontást is OBS-ben.

Bár így ráférne egy DVD lemezre is, attól is függ, hogy a fájl mekkora, meg ha csak úgy kiírod önmagában, akkor DivX támogatású lejátszó szükséges.

2023. febr. 13. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!