Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sony miért nem gyárt alsóbb...

A Sony miért nem gyárt alsóbb kategóriás játékkonzolokat?

Figyelt kérdés
A napokban nézegettem a Playstation 4 konzolokat és újonnan ilyen 150.000 Ft körül vannak pedig old gen. A Microsoftnál pedig vannak elérhetőbb áron is konzolok például az új genes Xbox Series S meg a régebbi Xbox One S.

2023. márc. 21. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert ennyiért is megveszik. Miért adná olcsóbban?
2023. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De, ha olcsóbb is lenne akkor még több eladás lenne
2023. márc. 21. 21:52
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

150k nem is sok pénz már a mai világban.

One S-t csak használtan látok, nem csoda hogy olcsóbb

Series S meg 120k környéke, ami szintén nem sok pénz. Ráadásul újabb kategória mint a Playstation 4.

Nem is igazán értem a kérdést.... te tudod hogy mit is akartál kérdezni?

2023. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyilván One S-t már nem lehet újonnan kapni, mivel már leállították a gyártását. A Playstation 4 amit meg lehet kapni újonnan azok az utolsók akit gyártottak es nem mai konzol a Playstation 4. A Playstation 5 mellé kiadhattak volna egy alsóbb kategóriás Playstationt is én úgy vélem
2023. márc. 21. 22:08
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Minek? Aki gyengébb gépet akar mint a ps5 az vegyen ps4-et.
2023. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Hogy idehaza mennyien engedhetik meg maguknak a PS-t, az nem mervado. Az igazan fontos piacokon (USA, Japan) tarolnak, nem tudnak annyit gyartani hogy eleg legyen.


Miert adnak olcsobban a csoringer kelet-europaiaknak, hogy aztan azok lekalozkodjak a jatekokat? Hogy neked szemelyesen nem telik ra, az bizony (sajnos vagy sem), merhetetlenul nem erdekli a Sony-t.

2023. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

"De, ha olcsóbb is lenne akkor még több eladás lenne"

Ha féláron adnák a kenyeret, kétszerannyian vennék, abban mi az üzlet?

2023. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az üzleti stratégia része, mint ahogy az is, hogy miért nem gyártanak még erősebbet kétszer annyiért. Feltételezem, hogy részben azért, hogy ne legyen kétféle játékélmény, egy gyengébb, meg egy jobb. Akinek kevesebb pénze van, vegyen Series S-t, vagy használt PS4-et. Az Apple is gyárthatna olcsó iPhone-t, mégsem teszi, pedig sokan szerintem észre sem vennék a gyengébb hardvert.
2023. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A pc alkatrészekhez képest így is nagyon olcsó, egy normális videokártyát nem kapsz ennyiből.

Nem értem ezt a sok sírást a konzolok árai miatt.

2023. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%

"Nem értem ezt a sok sírást a konzolok árai miatt."

Lassan a magyar paraszt kezd rájönni hogy orbán átb..ta. Majd év végén, karácsony előtt lesznek a nagy pofáraesések amikor majd jön a másfél millás ájfón.

2023. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!