Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sony miért nem gyárt alsóbb...

A Sony miért nem gyárt alsóbb kategóriás játékkonzolokat?

Figyelt kérdés
A napokban nézegettem a Playstation 4 konzolokat és újonnan ilyen 150.000 Ft körül vannak pedig old gen. A Microsoftnál pedig vannak elérhetőbb áron is konzolok például az új genes Xbox Series S meg a régebbi Xbox One S.

2023. márc. 21. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem szívesen politizálok a politika kategórián kívül, de aki eddig mellettük állt, azt szerintem semmi sem tántoríthatja el. Akár azt is mondhatja Orbán, hogy valóban a mi hibánk ez az egész, az sem.
2023. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy. Az magyar nép nem tudja megvenni a használt 100ezres pléhsztésönt amit a hanyatló nyugaton 2 napi munkából kicsengetsz. Ezzel nehéz vitatkozni.
2023. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tök felesleges. utána meg csomó mindenben korlátozna a gyengébb konzol. nőne a fejlesztési idő, költség
2023. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Majd jön a Nemzeti Konzolgyár!

Magyar gémernek magyar konzolt!

2023. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont hogy alsó kategóriásat gyárt. Mindenben olcsósít, gyenge hardver, olcsó gagyi burkolat és nem mondanám hogy élethosszig tart. Én a PS3 óta befejeztem vele.
2023. ápr. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!