Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Vision Pro - mit gondolt...

Apple Vision Pro - mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szerintem alapjáraton egy brutálisan jó készülék lett, rengeteg lehetőséget nyithat meg előttünk.

Viszont: mi van, ha túlságosan beszippant minket?

A telefonok is eléggé hozzánk vannak nőve, már rengeteg embert beszippantott a digitális tér, és kicsit aggódom.

Ha tömegesen elterjednek ezek a termékek, mert elérhető árúak lesznek, mit fog okozni?


Személy szerint én kütyüb*zinak vallom magam, imádom az elektronikai cuccokat, telefontól elkezdve a pc-n és laptopon át mindent, de úgy érzem most új szintre léptünk ezzel 😅



#függőség #Vision pro
febr. 17. 10:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#18

Igen, utána kesztyűben használom, például amikor -8 fokban állok a buszmegállóban, és előkészítem a bérletemet az érkező buszhoz. Ha levenném a kesztyűt, ilyen esetben tökéletesen megfagyna a kezem, mire feljutok a buszra.

Én elfogadom, hogy neked jobb az ujjlenyomat-olvasó, úgyhogy szeretném, ha ez kölcsönös lenne. A tableten sokkal jobban szeretem, hogy TouchID van, nem kéne rá FaceID, a telefonnál viszont más a helyzet, szerintem 99%-ban előnyösebb. A maradék 1% az, amikor az asztalon van a telefon és emiatt meg kell emelni.

febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mondtam értékítéletet, egy szóval sem állítottam, hogy nem jó a FaceId. Remek dolog, vannak problémái, de az ujjlenyomatolvasóknak is van nyilván. Az lenne a legjobb, ha mindkettő rendelkezésre állna, mert az mondjuk hiányzik, hogy gyakorlatilag már zsebben elővevés közben feloldom a telefont, de hát ez van.


Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy nem hibátlan (közel sem) és nem az Apple találta ki a mögötte lévő technológiát.

febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!