Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyszülőknek milyen tv-t...

Nagyszülőknek milyen tv-t vegyek az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Egészen idáig ilyen nagyon régi, szerintem 20+ éves tévéket használtak és nem akartak újat, úgysem ha én veszem…


Most mindkettő tönkre ment, szinte egyszerre.


Így 2 egyformát szeretnék venni, mert nehezen kezelik, egyféle felület jobb lenne, hogy könnyebben megszokják (80 felett vannak).


Egyrészt nem szeretnének nagyot, mert elég közelről nézik, úgy nem látják az egész képet, kényelmetlen nekik ha nagy (az én 140 centisem otthon, az nem tetszik nekik).


Másrészt kettőt kell venni egyszerre, szóval az ára sem mind1 azért, őszintén nem szeretnék azért olyan sok pénzt kiadni, mert sajnos a legtöbb dologgal így is úgyis elégedetlenek…


Én magam nem értek egyáltalán a témához amúgy.


60-80 cm között elég lesz nekik…


A HD és fullhd is bőven elég, mivel a legtöbb tv csatorna max 720p-ben érhető el.


Egyelőre ezeket nézem:

[link]



[link]



Erről a Hyundai tv márkáról még sosem hallottam amúgy, nem tudom hogy van e köze az autóhoz, vagy hogy mennyire megbízható…


Az LG esetében pedig azt nem tudom, hogy vajon gyakorlatban lehet e zavaró, hogy ez inkább egy monitor… De mivel néha nagyon közelről nézik, mint laikus azt gondolom, hogy ez tulajdonképpen egy előny is lehet.


A válaszokat előre is köszi!



márc. 5. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Menj be a mediaba es nezd meg az OK markaju tvket

Nagyszuloknek ilyet vettunk, amire nekik kell tokeletes.

márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt ajánlanám: [link]


A hyundai-t nem ajánlanám, ha ilyen árkategóriában neves gyártóktól is vannak készülékek. Meg ne hogy az legyen hogy majd viszitek szervizbe mert gebasz van.

márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképp se android tévét vegyél nekik, mert a hajad ki fog hullani mire egyáltalán elmondod nekik, hogy hogy kell bekapcsolni...
márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Vegulis, valami szart kár venni, inkabb vegyél nekik egy jó smart tevet, Samsung a legjobb, nekem is az van , kristaly, oled kepernyo.

Inkabb egy jó, mint 2 szar

márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, arra én is gondoltam hogy baj lehet abból hogy “okos” tv, de nem nagyon találtam olyat ami nem az…
márc. 5. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az okos tv, mert van csomó internetes tv adás ingyen
márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

4

Úgy látom sok volt a kristály...

márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!