Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek, ha a nagyszülők...

Mit tennétek, ha a nagyszülők betegen mennétek látogatni a babátokat?

Figyelt kérdés
Mikor szóltam a szüleimnek, hogy nem tetszik, még én lettem leugatva. Anyósómék direkt nem jönnek már 3 hete, mert nem tudnak kikeveregni a betegségből. Nem is értem az egészet. Néha már azt érzem direkt csinálják.
febr. 22. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
és mi lett a vége? eljöttek?
febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem, még leálltak velem veszekedni, hogy ők nem betegek. Aztán nagy nehezen elmentek. De előtte még fogdozni akarták a gyereket. Aztán még nem tetszett mikor elhúztam onnan...
febr. 22. 10:07
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

És gondolom kezet mosni se mennek el, max ha szólsz nekik, és akkor is pofavágással.

A fiam 4 évesen magától elment kezet mosni, amikor hazajöttem az újszülött húgával a kórházból, és csak azután ment oda hozzá. Most 8 éves, és sajnos pár hete betegség miatt lemaradt a kis unokatesója 2. szülinapjáról (volt egy kis "buli"), pedig nagyon odavan érte. Csalódott volt, de megértette, hogy betegen nem mehet oda.

Felnőtt embereknek ez miért nem egy alap dolog?!

Ha ennyire nem értenek a szóból, nem kell beengedni őket, tudom drasztikus, de bakker. Ha a baba beteg lesz, nem ők fognak éjszakázni vele, gyógyszerezni, meg napi 12x az orrát szívni, hanem te. Inkább ők morogjanak egy napig, mint hogy neked ezt kelljen csinálni egy hétig.

febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen rokonom, falra tudnék mászni, amikor a gennyes gyulladásos kisgyerekeivel csak beugrik kicsit, hagyja, hogy összenyalja a babám cumiját, köhög a világba, és sértődötten távozik, mert egy kis köhögésbe ne halljunk már bele. A nagyobbam mikor bárányhimlős volt, simán idehozta a 2 hónaposát, mert úgyis át kell ezen esni.

Az ilyet csak vita árán tudod

távol tartani,de jól teszed, a

te otthonodba a te babád

közelébe, majd te eldöntöd

, hogy kerítek e a nyavajáját vagy sem.

febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
58%
Megfejelném őket, ha nem elég kirúgnám a lábukat.
febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Anyósom ugyanez volt, csak ő még pluszban egészségügyis is, ezért mindent jobban tudott, hogy ez nem fertőző, ettől nem lesz baja, ettől csak erősödik... Akkor hagyta abba, mikor a nem fertőző betegséget az egész családra ráragasztotta és a férjem küldött egy videót arról, hogy köhög a baba. Utána olyan bűntudata lett, hogy nem jött többet betegen.
febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ, mi a betegségük.

Pl. ha magas vérnyomással vagy lábfájással jönnek látogatni, semmi problémát nem csinálnék belőle.

febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, ettől erősödik az immunrendszere őrűltek.
febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 köhögtek nagyon csúnyán. És persze, miután beleköhögtek a kezükbe, fogdozták a gyereket...
febr. 22. 10:34
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Megkérném őket, hogy várjanak egy-két hetet és próbálják kikúrálni magukat.
febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!