Ps3-at meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 17:11
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a net-et hogyan kell beüzemelni? és úgy értem hogy megszokni hogy én pc-s vagyok. és meg eleht szokni a kontrollert?
2011. okt. 24. 17:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Én PC-röl váltottam és habár volt/van mellette PS2-m is, a GTA-kat mindig PC-n vittem.

A GTA IV volt az elsö, amit PS-en nyomtam és totál kézre állt minden.

Szerintem simán, egyszerü megszokni, ahogy a netbeállítás sem diplomamunka! :)

2011. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta PC-n játszottam (na jó, egy kis PS1-es korszakom volt), és kb 1,5 éve váltottam PS3-ra.

Grafika rosszabb (egy multiplatform játéknál), mint egy PC-n, de az a PC pl 3x annyiba kerül (+monitor).

És PS3-ra jobb játékok vannak, és a billentyűzet+egeret se fogom soha többet használni.


Röviden a válasz: simán megszokod, max egy héten belül, mire profi leszel pl FPS játékba az meg max 1 hónap


Netbeállítás könnyű lesz, settings->network settings (legalul), ott meg a 3. beállításra mész valahol

2011. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem kell a nethez semmit venni?
2011. okt. 25. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Max routert ha az nincs otthon.
2011. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ugyebár kábellel is lehet! :)
2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De akkor nincs a gépen net, mert abból lett kihúzva a kábel (mert ugye kb az összes netszolgáltató csak 1 kábelt köt be, modemekben is általában csak 1 port van).


De a lényeg, hogy full ingyen van, semmi sem kell hozzá külön Sony-tól, gondolom a kérdező ilyenekre gondolt.

2011. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!