Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kreatív, de nem sok kelléket...

Kreatív, de nem sok kelléket igénylő karácsonyi ajándékként adható dolog. Létezik ilyen? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. nov. 4. 16:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha ez segít valamennyit, akkor vannak üvegjeim (különböző méretűek és formájúak), van sok arany színű matricám (ami méretre vágható)
2011. nov. 4. 16:38
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát most üvegből hirtelen nem jut eszembe (talán látni kéne), de pl.:

- WC papír guriga

- vatta

- piros festék és/vagy papír

- fekete filc

- esetleg kis felragasztható szemek (de ez is rajzolható)

--> ebből lehet Mikulást csinálni, és a "puttonyába" pakolható kisebb ajándék.

Karácsony előttre ugyan, de én most gyufásdobozból csináltam Adventi naptárakat: 6X4 darab, összeragasztva, színes papírral bevonva, díszítve (matrica erre ideális pl.) és az eleje kifestve, varrtam a fiókokra kis fogantyút. :)

Papírból lehet hajtogatni mindenfélét.


Sok mindent lehet csinálni, neten kereshetsz ötleteket. :) Attól is függ persze, kinek lesz.

2011. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üvegekből készíthetsz fűszertartót, vagy más tárolóedényt (pl cukorkáknak, írószernek), vázát, mécsestartót. Díszítheted üvegfestéssel, vagy decoupage-olhatsz rá.
2011. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Készíts fűszerolajat,az nem kerül sokba és beletöltheted az üvegekbe.
2011. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Sót keverj össze porrá zúzott aszfaltkrétával, amilyen színűre csak szeretnéd, és üvegbe tölcsér segítségével egymás tetejére rétegenként beleönteni, és szép színes üvegek lesznek
2011. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma 18:14-es válaszoló! Nagyon jó az ötleted, köszönöm! :) Köszönöm a többiek válaszát is!
2011. nov. 6. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

hajtogass ilyeneket [link]

[link]

2011. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom beszabadult ide egy elmebeteg...
2011. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma 12:42-es Válaszoló! Gondolom Te is a lepontozásokra érted ezt a dolgot. Én mindenkinek zöld kezet adtam, viszont a lepontozásokon jómagam is meglepődtem, nem értem miért kell ezt csinálni, ki leli ilyenben örömét.
2011. nov. 7. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!