Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy fejhallgató...

Hogyan lehet egy fejhallgató elvágott vezetékét összekötni?

Figyelt kérdés
Kontakthibás a fejhallgatóm, megtaláltam a kritikus részt, arra gondoltam, kivágom a rossz részt és összekötöm a két csonkot. Csak hogy nem működik. A vezetékben van két darab kisebb vezeték és egy harmadik, ami tartalmaz három további vezetéket. Összekötöttem őket, de nem műkszik, igaz, csak úgy egymásba sodortam az egyes vezetékeket, pedig láthatóan, azok belsejében sok-sok apró szál vezet, mintha madzag lenne. Össze lehet vhogy kötni?
2012. febr. 10. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

az a baj h nem jókedvemből csináltam gyufával :D hanem, mert nincs jobb eszköz a kezemben.


Utolsó, tudsz ajánlani egy jó kis helyet erre? Főleg, ha budapesti vagy és nem soproni. :)

2012. febr. 11. 22:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok budapesti, de biztos vagyok benne, ha elindulsz pl a körúton pár percen belül belefutsz egy szervízbe.

De google is a barátod.

2012. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
találomra nem szeretek menni, jobban szeretek a legolcsóbbhoz inkább :D gondoltam hátha ismersz egy konkrét helyet...
2012. febr. 11. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!