Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nos én egy olyan készüléket...

Nos én egy olyan készüléket keresnék amit pl egy piezzo vagy dome sugárzóra kötve olyan magas hangot állítana elő ami IDEGÖLŐ és ha nem vagyunk itthon be tudnék kapcsolni a kedves szomszédomnak, ilyet esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Bármi ilyen vagy hasonló dolgot, programot, egyéb elektromos eszközt ajánlana mert éjfélkor is képes hallgatni a zenét a gyerekek és mi is pihennénk


Jól jönne egy link vagy bármi.



2012. szept. 16. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

20 Effekt a szomszédok idegesítésére, keress rá googleba.

Viszont ehhez kell hangcucc is. :)

Elvileg az önkormányzat szabályozásában, rendeleteiben benne van.

Nálunk : [link]


Aki megszegi az 10.000Ft -al büntethető.

2012. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. szept. 16. 22:00
 3/4 anonim válasza:

Létezik egy tömegoszlató fegyver ami hanggal működik, a németek fejlesztették ki, de úgy tudom a teszteken kívül nem próbálhatták ki élesbe, az kellene neked. Láttam róla egyszer egy videót, ráirányították a hangot kb 100 emberre és mind a füléhez kapott és letérdelt. Van itt link a hasonló eszközökről:

[link]

2012. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de ez egy kicsit magasabb kategória mint amire gondoltam...én csak egy síp hangra gondolok... :D
2012. okt. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!