Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 176cm magas lány vagyok. Ti...

176cm magas lány vagyok. Ti mit gondoltok, hordhatok 11cm magas telitalpú cipőt? Barátnőmmel vettük, de itthon lehordtak miatta.

Figyelt kérdés

a családban én vagyok a legmagasabb és nagyon helytelennek tartják, hogy így hordjak magassarkút. de nekem nagyon tetszik amit vettünk és még kényelmes is+nyújtja a lábaimat.

tény, hogy magas leszek tőle de nem túlságosan zavar.

de mivel nem fogják engedni hordani...mivel győzzem meg a szülőket?

normális válaszokat, ha kérhetem


2012. ápr. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
azt ,hogy mivel tudnád meggyőzni őket nem tudhatom, de szerintem nincs ebbe semmi, hordhatod nyugodtan.
2012. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Belegondoltál, hogy így 185 centi magas leszel? Ne haragudj, de az egy srácnál is baromi magas. Persze, hordd, ha tetszik, de pasit nem fogsz egyhamar találni olyan magasan. Persze, ha van egy 2 méteres pasid, akkor nem gáz.
2012. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
basszus, nem is, 187! Nem tudom miért számoltam 9-cel. Jesszus, brutális...
2012. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok magas, a többiek alacsonyak.

Amúgy a helyi kosárválogatottban játszok, szóval mint mondtam szeretek magas lenni.

Az érdekelne, hogy anyáéknak mit mondjak?Nagyon nem tetszik nekik a cipő...

2012. ápr. 6. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Hordjad nyugodtan! Egyrészt baromi dögös, nemhiába a modellek is magas lányok lehetnek csak. Másrészt meg szépek az ilyen cipők, szerintem ha neked is tetszik, akkor igazságtalan is lenne, ha nem hordhatnád, csak azért, mert neked ezt a magasságot adta a sors. Tűnj ki a tömegből! Ne légy tucat 165 centis kis csaj. Szerintem abszolút pozitívum a 176 centis magasság!
2012. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Kedves előző kommentelő! A tucat 165 centis kis csaj nem tehet róla, hogy alacsony. Akárcsak a kérdező... Ő sem tehet arról, hogy milyen magas. Légy tekintettel másokra!
2012. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 183cm vagyok és 10-11cm magassarkút hordok. Nem érdekel h mit gondolnak az emberek szeretek magas lenni. Nyugodtan hord!
2012. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!